Hi-Fi Cihaz

Tanışmanız gereken bir marka: Audible Illusions

07.09.2021


Paylaş:

Devre tasarım felsefesinde “En basit tasarım en iyisidir” ilkesine bağlı kalan, tek uçlu, triyot tüplü tasarımların kanıtlanmış üstünlüğüne dayanan mühendisliğiyle 80'li yıllarda Florida'da kurulan Audible Illusions markasıyla henüz tanışmamış olabilirsiniz.

Kırk yıl önce sonik performans ve güvenilirlik için yeni standartlar belirleyip ilk Modül preamplifikatörünün üretimine başlayan marka, dünya çapındaki ses eleştirmenlerinden hep tam not aldı ve 20.000'den fazla Modüllü preamplifikatör üretti.

Kaliteden ödün vermeden, fazla ürün çeşidine girmeden tek bir ürünü mükemmel hale getirme yolunda ilerleyen Audible Illusions'ın Modulus 3A ve 3B adında iki ana cihazı mevcut. Audible Illusions'a özgü, tamamen el yapımı olan bu lambalı tasarımlar; hem üretim ve ses kalitesi hem de fiyat/performans bağlamında değerlendirme yapıldığında son derece başarılı!

Komple bir bir preamplifikatör olan Modulus 3B, bünyesinde nefis bir pikap katı barındırıyor. Uzaktan kumandası bulunmayan, mükemmeliyetçi bir yapıya sahip olan bu tasarımda sağ ve sol kanallar için iki ayrı volüm potu var. Pikap katı olmayan, bir linestage olan Modulus 3A ise, lambalı ve uzaktan kumandası mevcut. Bağlanılacak olan güç amplifikatörüyle tam uyum içinde çalışabilmesi için her iki cihazda GAIN (sinyal kazanç) ayarı bulunuyor.

Kendini çağın popüler akımlarına kaptırmamış, plak ve CD dinleyen, gelenekle bağını koparmamış olan odyofillerin mutlaka test etmesi gerek.

www.lotusconcept.com

BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1A Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0532 343 9328 | F: 0216 326 39 20