Kitap

Üç Yaş ve Üstü Çocuklara Özel Metot

09.11.2021


Paylaş:

Sanatçı ve akademisyen Dr. Erman Türkili’nin 10 yılı aşan çalışmaları neticesinde ortaya çıkardığı, geçtiğimiz yıllar boyunca çok sayıda öğrenme güçlüğü yaşayan, otizm sprektrumunda bulunan, üç yaş ve üzeri çocuklarla önemli gelişmeler kaydettiği metodu, 2021 Nisan ayında First Steps of a Little Artist adıyla Notacini Yayınları tarafından basıldı.
 
Önsözü Prof.Dr. Yankı Yazgan tarafından kaleme alınan metodun tasarımı hedef kitlenin ihtiyaç ve gereksinimleri doğrultusunda dikkatle hazırlanmış.
Metodun, müzikle ilgili bilgi sahibi olmayan ebeveynler tarafından kolaylıkla uygulanabilir olması, piyanoya ilk adım konusundaki eksiklikleri dolduruyor. Kitabın içeriği ve işlenişi hakkında detaylı bilgilere www.firststepsofalittleartist.com adresinden erişilebilir.
 
İçeriği ve işlenişiyle dünyada bir ilk olma niteliğini taşıyan bu başlangıç metodu, Notacini ekibinin de katkılarıyla yurt dışındaki hatırı sayılır nota satışı ağlarının dikkatini çekti. 2021 yılı Ağustos ayı itibariyle Boosey & Hawkes ve Music Exchange satış siteleri ile dağıtım ağlarında övgüyle bahsedilerek yerini aldı.

First Steps of a Little Artist
Dr. Erman Türkili
Notacini, Nisan 2021

BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1A Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0532 343 9328 | F: 0216 326 39 20