HABER

Kadıköy Belediyesi Süreyya Operası'nda Kahve Konserleri

03.01.2022


Paylaş:

Süreyya Operası, yeni yılın gelmesiyle birlikte Pazar sabahları kahve konserlerine başlıyor. Kadıköy Belediyesi ve Kurukahveci Mehmet Efendi iş birliğiyle verilecek konserler her Pazar saat 11:00’de Süreyya Operası’nda.   
 
Kadıköy Belediyesi’nin kahve kültürünün en eski temsilcilerinden Kurukahveci Mehmet Efendi ile birlikte düzenlediği Kadıköy Belediyesi Süreyya Operası Kahve Konserleri serisinin ilki 9 Ocak’ta İstanbul Oda Orkestrası ile başlıyor. Açılış konserinde Oğuzhan Kavruk yönetimindeki orkestra, genç İtalyan piyanist Pietro Bonfilio’ya eşlik edecek ve programda Beethoven’in 5 numaralı İmparator konçertosu ile Josef Suk’un Serenad'ı yer alacak. 
 
Her ay bir orkestra ve oda müziği konserleriyle devam edecek serinin keman ve piyano resitalinde genç piyanist İlyun Bürkev 16 Ocak’da, Can Özhan ve Çağdaş Özkan 23 Ocak’ta, Ozan Akkol ve Ece Sözer ise 30 Ocak’ta sahne alacak.  
 
Kurukahveci Mehmet Efendi’nin 150. yıl kutlamaları kapsamında katkı sağladığı Kahve Konserleri’nin biletleri Süreyya Operası gişesinden ve bilet.kadikoy.bel.tr adresinden temin edilebilir.

BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1A Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0532 343 9328 | F: 0216 326 39 20