Hi-Fi Cihaz

Koleksiyonerler için: Focal Radiance

22.01.2022


Paylaş:

2011 yılından bu yana Vervent Audio Group bünyesinde yüksek nitelikte dinleme deneyimi sunmak için el ele çalışan Focal ve Naim Audio, belki de ayrı ayrı başaramayacakları hedeflere birlikte ulaşıyor. Uzman mühendislik, lüks işçilik ve en saf ses arzusuyla çalışan bu iki markanın yeni kulaklarından biri ise koleksiyonere özel olarak tasarlanmış.
 

Focal, Naim ve Bentley Motors'un mühendis ve tasarımcılarının beraber çalışarak, kendi alanlarındaki uzmanlıkla, bulunduğumuz zaman diliminde geliştirebilecekleri en üst teknolojileri barındıran, ortak bir estetik anlayışıyla tasarladıkları Focal Radiance, kulağı çevreleyen kapalı bir kulaklık...
 

Bentley marka araba içindeki müzik dinleme deneyimine eş değer bir konfor sunması için her türlü detayın düşünülerek hazırlanmış olan model, ses performansının yanında kusursuz bir tasarım arzu edenlere özel... 


 

Ünlü Pittards marka sırçalı deriyle kaplı kulak yastıkları, EXP 100 GT elektrikli konsept otomobilin DNA'sından ilham alarak Bentley Mulliner Bacalar'ın stiline doğrudan gönderme yapan kafa bandı içindeki, kulak kapaklarının dışındaki ve kablolardaki motif detaylarıyla göz kamaştırıyor. 

 

Alüminyum ve magnezyum birleşiminden oluşan M şeklindeki dome’a sahip full-range sürücüleri, 105 desibelde 5 Hz ila 23kHz frekans aralığında sunduğu şeffaf sesi ve doğal sahnesiyle oldukça tutarlı, dengeli, konforlu ve dışarıdan gelecek gürültülerden rahatsız olmadan sadece müziğe odaklanan rahat bir müzik dinleme tecrübesi vadediyor.

www.hifilife.com

 

 

BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1A Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0532 343 9328 | F: 0216 326 39 20