Hi-Fi Cihaz

Şaşırtıcı ses kalitesi: Dutch&Dutch 8C

12.02.2022


Paylaş:

Ev ortamında High-End bir ses sistemi ya da profesyonel stüdyolarda mastering hoparlörü olarak tercih edilen Dutch&Dutch 8C, adeta bir akustik konsept olarak karşımıza çıkıyor. Akustik düzenleme bulunmayan müzik dinleme ortamlarında, devrim niteliğindeki tasarımıyla 100 Hz'den sonra yönlendirme sağlayarak son derece nötr, hassas ve ton dengesi açısından ideal bir ses veriyor. Uzun sözün kısası, müzik dinleme odasının akustiğiyle beraber çalışarak, müzikseverleri oda akustiğini iyileştirme zahmetinden de kurtarmış oluyor. 

Tescilli bir adet 1" tweeter'ı, akustik kardioid 8" orta bant sürücüsü ve çiftli 8" bas sürücülerini aktif oda eşleşmesiyle (DSP) birleştiren cihaz, herhangi bir odada bile şaşırtıcı performasıyla dikkat çekiyor. Özel sürücülerin yanı sıra, az yer kaplayan dizaynı, üst düzey DAC'ları, D sınıfı amplifikatörleri, subwooferları ve bir adet DSP'ye sahip olan Dutch&Dutch 8C, kutusundan çıktığında oda eşleştirme ve network özellikleriyle birlikte geliyor. 

İnternet bağlantısı olmadan network'ü otomatik olarak keşfedebilen cihaz; kazanç, ön ve yan duvarlara mesafe, güncellemeler ve birçok parametrik filtre gibi ayarların tam kontrolüne sahip olmayı sağlıyor. Analog balans veya dijital AES3 girişinin yanı sıra, dijital müzik de doğrudan Dutch&Dutch 8C'ye aktarılabiliyor.

Otomatik güncellemelerle endüstri standartlarını her daim koruyan model, sinyal-gürültü oranını mükemmel şekilde korurken, 106 dB'de sürekli olarak 35 Hz'den itibaren “büyük ses” sağlıyor.

Opsiyonel olarak özel hoparlör standı da bulunan Dutch&Dutch 8C, pek çok odyofilden övgüler almaya devam ediyor. 

www.dukkanhifi.com

 

BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1A Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0532 343 9328 | F: 0216 326 39 20