Hi-Fi Cihaz

Yine Bir Harika: Magico A1

12.03.2022


Paylaş:

Endüstriyel tasarımcı Alon Wolf'un derecesi oldukça geniş olan vizyonundan ilham alarak üretim yapan marka, zamanın mümkün kıldığı en üstün cihazlarıyla çalışmalarına devam ediyor.

Magico A1'in komple destekli olan kasası; Q1'in benzeri olan, 375mm kalınlığındaki 6061 T6 uçaklarında kullanılan alüminyumdan üretilerek fırçalanmış ya da anotlanmış şekilde sunuluyor. Kapalı tipteki bu kasa, en ileri sönümleme materyalleri ve yaratıcı iç destekleme sayesinde istenmeyen tüm mekanik titreşimlerden arındırılmış durumda...

Markanın referans M serisinin tasarım platformu ve geometrisi üzerine kurgulanmış saf berilyum diyaframlı 28mm kubbeli tiz ünitesi, karbon nanografen konili bas ünitesi, markanın ünlü eliptik köprü devresi, en son simülasyon analizleri kullanılarak mekanik, elektromanyetik ve termal davranışların en iyi duruma ulaştığı orta-bas sürücüsü ise hoparlörün yapısında ilk göze çarpan özellikler olarak karşımıza çıkıyor. 

4 Ohm'da, 84dB'lik hassasiyete sahip olan model 35 Hz ile 50kHz arasındaki tarifsiz sesi ve markanın şahsına münhasır tasarımıyla yine bir harika!


www.lotusconcept.com

 

BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1A Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0532 343 9328 | F: 0216 326 39 20