Hi-Fi Cihaz

Üst Düzey Performans: iFi Audio Zen Phono

12.03.2022


Paylaş:

Bir fono preamplifikatörden beklenilen performansı kusursuz bir şekilde sunan iFi Audio'nun Zen Phono adlı modeli, boyutunun tam aksine son derece güçlü bir cihaz.

Fısıltı kadar sessiz olan gürültü tabanı, dengeli devresi, akıllı ses altı filtresi, 36dB ila 72dB arası kazancıyla basit ancak bir o kadar etkili bir bağlantı sunuyor. 

Stereo RCA girişi, dengeli 4.4mm jak, RCA çıkışı ve bir topraklama terminal bloğuna da sahip olan cihazın, kendi yüksek teknolojili temiz güç kaynağı sayesinde 1.2MHz güç kaynağı oluşturabiliyor. 

Ciddi seviyelerdeki gürültü filtrelemesiyle, klasik tüplü amplifikatörlerde bulunan iyi tasarlanmış LC filtreleme devreleri seviyesinde performans gösteren Zen Phono, analog aşamada gürültü kirliliğine asla mahal vermiyor.

Hemen hemen her türlü pikap iğnesini işleyebilen cihaz, analog sisteminiz gelişim gösterdikçe zamana ayak uydurabilecek bir teknolojiye sahip...

Diğer iFi cihazlarında olduğu gibi, özel OV Serisi operasyonel amplifikatörü de bulanan Zen Phono, birinci sınıf bileşenleriyle, son derece düşük gürültüye, düşük distorsiyona (% 0.0001) ve daha geniş bant aralığı arayanlara özel olarak tasarlanmış.

www.dukkanhifi.com

 

BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1A Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0532 343 9328 | F: 0216 326 39 20