Hi-Fi Cihaz

Sınırsız kombinasyonlar: Bang & Olufsen Beosound Shape

25.06.2022


Paylaş:

Tasarımcı Øivind Alexander Slaatto “Yaşadığımız iç mekanlardaki iklimlendirme sağlığımız için oldukça önemlidir. Diğer unsurlar ise ışık ve havadır. Ancak hem fiziksel hem de psikolojik olarak önem taşıyan bir diğer önemli unsur ise akustiktir.” diyor ve sözlerine şöyle devam ediyor: "Altıgen, doğanın tercih ettiği formlardan biridir. Kar tanelerinden peteklere kadar her şey tekrarlayan ve genişleyen yapılarda bir mükemmellik taşır.”

 

İster küçük odaları, ister büyük salonları nefis bir akustikle seslendirmek için tasarlanan, modüler altıgen parçalardan oluşan Bang & Olufsen Beosound Shape, sesi doğadan aldığı ilham ve teknolojiyle olabilecek en doğal haliyle iç mekanlara taşıyor. 

 

Tasarım bilincine sahip müzik severlerin kendi tasarımlarını arzu edilen renklerle oluşturabilmesine imkan sağlayan bu modüler hoparlör sistemi, duvarda bir sanat eseri gibi asılı dururken, gerçekçi sahnesi ve şahsına münhasır Bang & Olufsen sesiyle muhteşem bir ambians oluşturuyor. 

 

Sistemin kalbinde bulunan Beosound Core, yerleşik Chromecast, Apple AirPlay 2 ve Bluetooth aracılığıyla doğrudan telefon ya da tablet üzerinden müzik akışı sağlıyor. 44 adede kadar ayrı hoparlörün yerleşimine izin veren, yerleşik gürültü damperleriyle odanın akustiğini de iyileştirebilen cihazlar, evin her odasına yayılma potansiyeline sahip tek bir multiroom ses sistemine kolay bir şekilde bağlanabiliyor.

 

Canlı konsere benzer bir ses algısı sunan Bang & Olufsen Beosound Shape'in duygusunu hissetmek için öncelikle bir demo rezervasyonu yaptırabilirsiniz.

www.hifilife.com


BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1A Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0532 343 9328 | F: 0216 326 39 20