HABER

Piyano Festivali‘nde 'Andante Gecesi' yaşanacak

19.11.2012


Paylaş:

Dünyaca ünlü sanatçıları ve grupları Antalya'da buluşturan, Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği Uluslararası Antalya Piyano Festivali 'Andante Gecesi ' ile devam ediyor. 


Klasik müzik dergisi 'Andante' adına yapılan gecede, ülkemizi yurtdışında başarıyla temsil eden piyanist Özgür Aydın ve dünyaca ünlü Japon keman sanatçısı Midori Gato birlikte sahne alacak. 

20 Kasım Salı günü saat 20:00'de Antalya Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek 'Andante Gecesi''nde ikili, izleyicilere çok özel bir repertuvar sunacak.  

Sahnede kusursuz uyum 'Özgür Aydın & Midori '  2009 yılından bu yana dünyanın farklı şehirlerinde sahne alan ikili için New York Times gazetesinin ünlü müzik eleştirmeni Vivien Schweitzer 'İkilinin sahnedeki uyumu izlemeye değer.' yorumunu yapıyor. 13'üncü yılında 'Şehirde Müzik Var' sloganıyla yola çıkan festival, renkli ve dopdolu içeriği ile dikkat çekiyor. Sanat yönetmenliğini Fazıl Say'ın yaptığı festival, Volkswagen ana sponsorluğunda 16 Kasım - 08 Aralık tarihleri arasında Antalya'da gerçekleşecek.     

YORUMLAR


Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1A Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0216 325 27 13 | F: 0216 326 39 20