GİZLİLİK İLKESİ, YARDIM, KVK

www.andante.com.tr'ye ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.
 
Sipariş vermek için üye olmam gerekiyor mu?
Sipariş vermek için üye olmalısınız.
 
Teslimat
Tüm Türkiye, Avrupa ve ABD
 
Hangi yollarla ödeme yapabilirim?
Ödemenizi kredi kartı veya banka havalesi yoluyla yapabilirsiniz.
EFT ile ödemeyi tercih ettiğiniz havale / sipariş işleminizin alındığı sipariş tarihi değil, havale / EFT hesabımıza gelen tarihtir. 
 
Banka havalesinin gönderim masrafları müşteriye aittir.
 
Siparişimi ne zaman teslim alırım?
Siparişiniz, www.andante.com.tr’ye ulaşıp makbuz işleme tarihinden itibaren; 1-4 gün içinde, uluslararası gönderiler ise 12-14 iş günü içinde teslim edilir.
 
Siparişin işleme alındığı sipariş tarihi, tahsilatın kredi kartı ile yapılması veya hesabımıza havale makbuz tarihidir.
 
Sipariş verdiğiniz ürün stokta mevcut ise, ayrıntılı bilgileri e-posta ile alacaksınız ve ne zaman ürün teslim edileceği size bildirilecektir.
 
Siparişimi nasıl teslim alacağım?
Teslimat sırasında paketinizin sesi, açılmadığını kontrol etmeyi unutmayın. Paketin teslimat sırasında hasar görmediğini tespit ettikten sonra, lütfen nakliye şirketi elemanına rapor verin. Ardından, 0216 326 3920 no'lu faksa ya da info@andante.com.t adresine e-posta ile bilgi verebilrisiniz.
 
Andante ekibi, siparişleri üzerine çalışmaya başlayarak, en kısa sürede teslim edilmesini sağlayacaktır.
 
 
Teslimat şirketi siparişimi gönderdiği adreste kimseyi bulamazsa ne olur?

Teslimat şirketi size bir telefon ile ya da kapıya bir haber kağıdı bırakmaz ise, siparişinizin tekrar getirilmesini talep edebilecek bir saat diliminde ilgili şubeden teslim almak için şahsen gidebilirsiniz.
 
Ürün fiyatlarına KDV dahil midir?
Evet
 
Fatura gönderiyor musunuz?
"Teslimat Notu" ve "Fatura" birlikte belirttiğiniz adrese gönderilecektir. Siparişinizin adresini göndermek için adresden farklı olabilir, tercihinize bağlı olarak faturanıza gönderilecektir (örneğin: mevcut siparişte), sonra teslimat adresi ile birlikte "Teslimat Notu" siparişi, fatura gönderilecektir.
 
Nasıl hediye gönderebilirim?
Siparişinizi verirken "Teslimat Adresi"ne hediyenizin gönderilmesini istediğiniz kişinin ad-soyadını ve adresini, "Fatura Adresi"ne ise kendi ad-soyadınızı ve adresinizi yazdığınızda siparişiniz hediye etmek istediğiniz kişiye, faturası ise size gönderilecektir. Dilerseniz siparişlerinizde hediye paketi yaptırabilir, iletmek istediğiniz özel notlarınızı ekleyebilirsiniz, bu konu için info@andante.com.tr‘ye bir mail göndermeniz yeterli olacak ve hediye paketiniz olmasını istediğiniz şekilde hazırlanacaktır. Andante bunun için sizden extra bir ücret talep etmemektedir.
 
İade Prosedürü
Satın aldığınız ürünleri kullanmadan, tahrip etmeden ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan teslim tarihinden itibaren 7 günlük süre içerisinde nedenini belirterek iade edebilirsiniz.
İade, orjinal ambalaj ile yapılmalıdır.
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş ürünlerin iadesi kabul edilmez.
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma gibi durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile geri iade edilmemesi halinde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.
 
Kredi kartı bilgilerimin güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz?

Andnate'den vermiş olduğunuz siparişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde Andante bünyesinde tutulmamaktadır.
Siparişiniz esnasında vermiş olduğunuz kredi kartı bilgileri 128 bit SSL sistemiyle şifrelenip kredi kartınızdan provizyon alınacak olan Garanti Bankası'na iletilmekte ve verdiğiniz bilgiler yalnızca Garanti Bankası'nın kredi kartları ödeme sistemi tarafından işlem görmektedir.
 
CVC2 nedir?
Kredi kartınızın arkasına üç basamaklı güvenlik numarası yazılmıştır. 16 haneli kredi kartı numaranızın çalınmasına ve sahte kredi kartı numaralarına ek olarak, satın alma işlemine karşı güvenlik önlemleri geliştirilmiştir.
 
Andante ile kimlerle çalışıyor?
Yazılım: Novabis
Hosting: Natro
Gönderi: Aras Kargo
Ödeme İşlemleri: Garanti Bankası sanalpos Sistemleri
Güvenlik: Comodo
 
www.andante.com.tr'de nasıl ilan verebilirim?

www.andante.com.t ayrıca çalışmasını sağlamak için bir reklam veya info@andante.com.t adresindeki reklam fiyatlarımızı öğrenmek istediğiniz adrese bir e-posta gönderebilirsiniz.
 
GİZLİLİK POLİTİKASI
 
Andante'ye üye olurken ve sipariş verirken belirttiğiniz kişisel bilgileriniz olan ad-soyad, e-posta adresi, posta adresi, kredi kartı bilgileri, sipariş bilgileriniz kesinlikle başka kişi ve kuruluşlara verilmez. 

Andante'den vermiş olduğunuz siparişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde Andante bünyesinde tutulmamaktadır.

Siparişiniz esnasında vermiş olduğunuz kredi kartı bilgileri 128 bit SSL sistemiyle şifrelenip kredi kartınızdan provizyon alınacak olan Garanti Bankası'na iletilmekte ve verdiğiniz bilgiler yalnızca Garanti Bankası'nın kredi kartları ödeme sistemi tarafından işlem görmektedir.
Üye olurken verdiğiniz tüm bilgileri sadece siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgileri değiştirmesi mümkün değildir.
İstediğiniz zaman info@andante.com.tr adresine üyelikten ayrılmak istediğinizi belirten bir e-posta gönderirseniz üyelik kaydınız silinecektir.

Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1A Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0532 343 9328 | F: 0216 326 39 20