HABER

Müzik Akademisi başvuruları devam ediyor

16.09.2015


Paylaş:

Nâzım Hikmet Koro Derneği – Müzik Akademisi 2015-2016 başvuruları devam ediyor
 
2011’de kurulan Nâzım Hikmet Akademi Korosu’nun çatı kurumu olan Nâzım Hikmet Koro Derneği’nin müzik akademisi için başvurular devam ediyor. Ulusal ve uluslararası festivallere katılan, konserler veren NHAK başarı, birikim ve ruhunu akademiye aktarmayı, akademiyi beslemeyi ve akademiden beslenmeyi hedefliyor.
 
NHAK Müzik Akademisi, konservatuvarların giriş sınavlarına hazırlanmayı düşünen, halen üniversitelerin başka bölümlerinde okuyup konservatuvar seviyesinde müzik eğitimi almak isteyen, kendi mesleğine devam ederken müzik eğitimi alıp çalışma saatlerine uygun bir ders programı arayan müzik tutkunları için ciddi bir alternatif oluşturuyor. 3 yıl sürecek programın dersleri hafta içi akşam ve hafta sonlarına yoğunlaştırılıyor.
 
Konservatuvar hocalarının ders verdiği akademide şan derslerinin yanı sıra solfej, müzik teorisi, armoni, yardımcı piyano ve müzik tarihi dersleri veriliyor.
 
Ayrıca yoğun akademi programına ayak uyduramayacağını düşünenler, akademi bünyesinde düzenlenecek “Şan Atölyesi”ne katılabilirler.
 
Ayrıntılı bilgi için:
www.nazimhikmetakademikorosu.com


Nâzım Hikmet Akademi Korosu

BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1A Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0532 343 9328 | F: 0216 326 39 20