HABER

Mersin Uluslararası Müzik Festivali'ne destek

20.04.2017


Paylaş:

Mersin’de faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşları, Mersin Uluslararası Müzik Festivali’ne (MUMF) destek olmak amacıyla Festival Ofisi’nde bir araya gelerek anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi.

19.04.2017 Çarşamba günü saat 12.00’de Sanat Etkinliği Derneği Ofisi’nde gerçekleşen destek ziyaret toplantısına, AKOB, İçel Soroptimist Kulüpleri, Kültür Sanat Derneği, Babil Lions Kulübü, Tarsus Amerikan Koleji, ADD, Türk Kadınlar Birliği, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Kıbrıs Türk Kültür Derneği, Mersin Fotoğraf Derneği, Gelecek Okulları, Mersin Tabipler Odası, Yenikuşak Köy Enstitüleri Derneği, Yenişehir Lions Kulübü, Mezitli Lions Kulübü, Akdeniz Rotary Kulübü, Toros Rotary Kulübü, Tarsus Fotoğraf Derneği, GİŞKAD, katıldı.      

MUMF Sanat Yönetmeni Erdoğan Şanal’ın festival programını tanıtan konuşmasının ardından, Festival Yürütme Kurulu Başkanı Selma Yağcı, katılımcılara desteklerinden dolayı teşekkür ederek şunları söyledi;  “Bu yıl 16’ıncısını düzenlediğimiz festivalimiz sizlerin desteğiyle bugünlere ulaştı. Ümit ediyorum ki bundan sonra da devam edecek. Çünkü festivalimiz halkımız için yapılıyor ve halkımız bunu hak ediyor. Nice festivallerde, el ele, omuz omuza, yürek yüreğe, festivalimizi her yıl daha da yükseklere taşımak dileğiyle hepinize saygılarımız sunarım.” dedi.            


Biletler Festival Ofisi’nden veya  www.merfest.org.tr  adresinden de temin edilebilir...


Avrupa Festivaller Birliği (EFA) üyesi olan Mersin Uluslararası Müzik Festivali, Mersin’in sesi olmaya devam ediyor. 

BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1 Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0216 325 27 13 | F: 0216 326 39 20