HABER

Erdem Sökmen & Hasan Meten

25.08.2017


Paylaş:

14. Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali, Uludağ Premium sponsorluğunda gerçekleştirilen Suda/Kumda konserleri serisinde Erdem Sökmen & Hasan Meten gitar ikilisini, 26 Ağustos Cumartesi günü saat 20.30’da Gümüşlük sahilindeki Toprak Ev’de konuk edecek.

 

DenizBank ana sponsorluğunda 4 Eylül’e kadar devam edecek olan 14. Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali'ne konuk olacak Erdem Sökmen & Hasan Meten ikilisinin gitar üzerinden kurdukları uyumlu birliktelik, dinleyicilerini büyülemeye devam ediyor. Güney Amerika ve caz müziğine olan yönelimleri ile bir araya gelen ikili aynı zamanda başarılı birer akademisyen olarak da dikkat çekiyor.

 

Ülkemizde kurulmuş en önemli gitar ikilileri arasında gösterilen Erdem Sökmen & Hasan Meten gitar ikilisi, Gümüşlük sahilinde Suda/Kumda serisindeki konserde, Egberto Gismonti, Paulo Bellinati, Sergio Assad, Ralph Towner, Hermeto Pascoal, Aníbal Augusto Sardinha aka Garôto, Flamenko virtüözü Tomatito ve Oscar Castro-Neves gibi gitar efsanelerinin eserlerini seslendirecek.

 

 

Festivalin sponsorları


14. Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali'nin ana sponsoru DenizBank. Kumda ve Suda konserlerinin sponsorluğunu Uludağ Premium üstlenirken, etkinlik ve eğitim sponsorluğunu üstlenen Bosch, Gümüşlük Festival Akademisi konserlerine destek veriyor. Liba Laboratuarları A.Ş., etkinlik sponsoru olarak festivalin açılış ve kapanış konserlerine katkı sağlıyor. Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Bodrum Belediyesi, festivalin kurumsal sponsorları arasında yer alırken; THY, festivalin resmi ulaşım sponsorluğunu; Arion Resort Hotel konaklama sponsorluğunu; Çağdaş Holding, festival merkezi sponsorluğunu ve Piernet ise sosyal medya sponsorluğunu üstleniyor. Ayrıca Julius Meinl Coffee, Mas Matbaa, Off Gümüşlük ve Soğan Sarmısak, festivalin servis sponsorları arasında yer alıyor.

 

Antik Taş Ocağı'nda gerçekleşecek Taşta konserlerinin başlama saati 21.15 diğer konserler 20.30’da başlayacaktır.

Biletler, Festival Merkezi, Gümüşlük sahili (iletişim: 0 537 577 85 07 – 0 252 394 41 61) ve Biletix'den temin edilebilir. 

BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1 Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0216 325 27 13 | F: 0216 326 39 20