HABER

Sevda Cenap And Vakfı

27.08.2017


Paylaş:

Sevda-Cenap And Müzik Vakfı  Ankara’daki sanatsal sezonunu Vakfın sanatsal buluşma noktası olan And Sanat’ta “Sanatın içinde sanat” ilkesinden yola çıkarak Fotoğraf Sanatı Kurumu  20. Yıl Fotoğraf seçkisinin arasında  genç müzisyenlerle başlatıyor.   

 
20 Eylül Çarşamba günü, saat 19.00’da gerçekleşecek olan Keman-Piyano Resitalinin  sanatçıları, eğitimini Almanya’da sürdürecek olan keman sanatçısı Ferhad Mehmet ve piyanist  Ezgi Demirel… İkili konserde J.S. Bach, F. Kreisler, S. Prokofiev, N. Paganini ve C. Gardel’ın eserlerini seslendirilecek.                       
 
İkinci buluşma ise  29 Eylül Cuma günü saat 19.00’da genç yaşına rağmen birçok başarı ve ödülün sahibi piyanist, Tuna Bilgin’in konseri.   
 
Şehir dışında ise: Sevda-Cenap And Müzik Vakfı’nın da destekçileri arasında olduğu bu yıl onbirincisi yapılacak olan İznik Uluslararası Viyola Kampı’nda Türkiye ve Avrupa’nın çeşitli müzik okullarından gelen genç viyolacılar yine ustalarla tanışma ve çalışma fırsatını yakalayacaklar. Tatjana Masurenko, Betil Başeğmezler ve Ali Başeğmezler koordinatörlüğünde gerçekleşecek etkinlik  7 - 14 Eylül tarihleri arasında İznik gölü kenarında İznik Vakfı’nda.   
 
Sevda-Cenap And Müzik Vakfı’nın önümüzdeki aylarda  gerçekleşecek konserlerini www.andmuzikvakfi.com adresinden ve sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz   
 
Konserler ücretsiz ve halka açıktır.

BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1 Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0216 325 27 13 | F: 0216 326 39 20