ETKİNLİKLER

Lokalize: Ediz Hafızoğlu Nazdrave

12

Ekim 2017

Ediz Hafızoğlu 'Nazdrave' 13 Albüm Lansman Konseri feat. Birsen Tezer, Ece Ünsal, Elif Çağlar Muslu, Engin Arslan, Jülide Özçelik, Korhan Futacı, Ülkü Aybala Sunat  
 
 
Stüdyo ve konser müzisyeni olarak, cazdan rock’n roll’a, metalden deneysel müzik ve Balkan müziğine, birbirinden farklı tarzlarda çalışan birçok müzisyene eşlik eden; yerli caz sahnesinin en başarılı davulcuları arasında sayılan Ediz Hafızoğlu’nun ikinci stüdyo albümü “13”, 2017’nin Ekim ayında Kabak & Lin Records etiketiyle yayımlanıyor. 
 
Vokallerde Birsen Tezer, Ece Ünsal, Elif Çağlar Muslu, Jülide Özçelik ve Ülkü Aybala Sunat’ın eşlik edeceği yeni Hafızoğlu albümü, 13 rakamının gücünü ve değişimi temsil ediyor, dinleyenleri karanlıktan aydınlığa, iç karmaşasından düzene doğru akan hislerle dolu bir yolculuğa davet ediyor.  
 
13 parçadan oluşan “13”ü, “İnsanların hayatlarında bir anda nelerin değişebileceğini, bu değişime açık olmaları gerektiğini vurgulamakla birlikte; hayatın aslında sadece şu an’dan ibaret olduğunu hatırlatan ve bizi bu an’da tutmaya çalışan bir albüm” sözleriyle tanımlayan Ediz Hafızoğlu, bunun aynı zamanda bir köprü albümü olduğunu, geçmişle şu an’ı birbirine bağlayan duyguları içinde barındırdığını da söylüyor.  
 
Saksafonlarda Engin Recepoğulları, Serhan Erkol ve Korhan Futacı; trompette Barış Doğukan Yazıcı; gitarlarda Cem Tuncer ve Cenk Erdoğan; tuşlu çalgılarda Ercüment Orkut; basgitarda Orhan Deniz; bağlamada Engin Ersalan’ın imzasını taşıyan “13”ün lansmanı, Zorlu PSM Studio’da sizler ile olacak!  
 
Birsen Tezer: Vokal 
Elif Çağlar Muslu: Vokal 
Jülide Özçelik: Vokal 
Ülkü Aybala Sunat: Vokal 
Ediz Hafızoğlu: Davul 
Engin Recepoğulları: Tenor saksafon 
Serhan Erkol: Alto saksafon 
Korhan Futacı: Tenor saksafon 
Barış Doğukan Yazıcı: Trompet 
Cem Tuncer: Elektrik Gitar 
Cenk Erdoğan: Perdesiz Gitar 
Ercüment Orkut: Klavye 
Orhan Deniz: Perdesiz Bas Gitar 
Engin Arslan: Bağlama
 
Kapı açılış: 21.00 
Ediz Hafızoğlu Nazdrave: 21.30  
Zorlu PSM Studio

YORUMLAR


Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1 Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0216 325 27 13 | F: 0216 326 39 20