HABER

Sonus faber Olympica III

05.10.2017


Paylaş:

İtalya'nın usta baş mimarı Andrea Palladio'nun ölümünden önce en büyük eseri olarak Vicenza'ya hediye ettiği, evrensel bir güzellik olan Olimpiyat Tiyatrosu'na ithafen Sonus faber tarafından üretilen Olympica hoparlör serisinden Olympica III tek kelimeyle büyüleyici!..

 

Sonus faber'in Olimpiyat Tiyartosu'ndaki sesin mükemmeliğine duyduğu saygı, Olympica III'te hayat buluyor. Hoparlörün yapımında kullanılan ahşap tutku dolu üretimin, deri ise zamansız işçilik değerlerinin bir ifadesi olarak işlenmiş.

 

Sonus faber'in müziğe olan samimi sevgi ve saygısını sunduğu bu model mükemmel bir dengeye sahip... Teknolojik inovasyonu Sonus faber geleneğiyle birleştiren Olympica III, Paolo Tezzon ve Livio Cucuzza'nın başkanlık yaptığı Ar-Ge departmanının uzun çalışmaları sürecinde piyasaya sürüldü.

 

Sonus faber Olympica III; paralaminar gizli hava akışı olan 3 yollu bir zemin hoparlörü... Geliştirilmiş lir şeklindeki tasarımı, 29 mm'lik hareketli bobin sürücüsüne sahip 29XTR2 tweeter'ları, 150 mm'lik ultra dinamik M15XTR orta-basları ve Aida modelinde kullanılan W18XTR woofer'larıyla mükemmel doğrusallıkta bir ses sunuyor.

 

35 Hz – 30.000 Hz'lik frekans aralığına ve 4 Ohm'da sunduğu 90dB'lik hassasiyete sahip olan Sonus faber Olympica III, 50 Watt – 300 Watt aralığında güce sahip amplifikatörlerle harika bir uyum içinde çalışıyor.

 

Sonus faber Olympica III ile evinizde müzik dinlerken; kendinizi tarihi bir olimpik tiyatroda hissedebilir, müziğin zamansızlığı içinde yolculuğa çıkabilirsiniz!..

 

www.hifisistemler.com

BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1 Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0216 325 27 13 | F: 0216 326 39 20