HABER

Sonus faber'in mükemmeliyetçilik imzası

06.10.2017


Paylaş:

Sonus faber'in tasarladığı her hoparlör, modernitenin önüne geçen performansı ve geleneklere bağlı muhteşem elektro-akustik mirasa sahip...

 

İtalya Arcugnano'daki Sonus faber'in merkezinde tamamen el işçiliğiyle üretilen Sonus faber Venere S modelinin adında bulunan “S” ise “Sonus faber'in imzası” manasını taşıyor!..

 

Venere serisinin üç yollu olarak tasarlanan en güçlü modeli olan Venere S, en düşük frekansları olabilecek en gelişkin detaylarla sunma kabiliyetiyle donatılmış. Her bir sürücünün etrafındaki fırçalanmış alüminyumların hoparlörlerin ön cephesine verdiği şahsına münhasır karakteri, alt kısmındaki elmas kenarlı siyah plakası ve her detayında göz alan sanatsal el işçiğiyle Sonus faber Venere S gerçekten markanın imzası olarak ön plana çıkıyor.

 

29 mm'lik yüksek çözünürlüklü tweeter'ları, 150 mm'lik ultra dinamik performans ve doğrusallık sunan, rezonansları ve bozulmaları gidermek için özel koaksiyel anti-kompresör kullan orta-basları, serbest sıkıştırma sepetine sahip 180 mm'lik woofer'ları, 40 Hz – 25.000 Hz aralığındaki frekans aralığı, 4 Ohm'da sunduğu 90 dB'lik hassasiyetiyle 40 Watt ile 300 Watt gücündeki amplifikatörlerle çalışabilen Sonus faber Venere S 28,8 kg ağırlığında...

 

Yaşadığınız zaman dilimi içinde, Sonus faber'in hoparlör işçiliğinde geldiği son noktasında sunduğu ve imzası olarak tanıttığı Venere S'i dinlemeden bir hoparlör almaya karar vermeyin!..

 

www.hifisistemler.com

BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1 Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0216 325 27 13 | F: 0216 326 39 20