HABER

Ömür boyu dost kalan bir güç kaynağı

12.10.2017


Paylaş:

Özel Autoformer teknolojisiyle 2, 4, ve 8 Ohm'da çalışabilen hoparlörleri kusursuz bir şekilde süren, McIntosh'un 1200 Watt güç üreten monoblok amplifikötörü MC1.2KW'ye hayran olmamak mümkün değil!.

 

Ses sinyallerine girmiş olabilen tüm gürültü ve bozulmayı ortadan kaldıran, yüksek seviyede ses verirken dahi sinyali en temiz haliyle sunabilen McIntosh MC1.2KW, Power Guard® teknolojisi sayesinde hoparlörlere zarar verebilecek sert ses kesilmelerini de önleyebiliyor.

 

Sentry Monitor™ teknolojisiyle sigortasız kısa devre koruması sağlayan cihaz, akımın güvenli işletim düzeylerini aşmadan, çıkış aşamasını devre dışı bırakarak, çalışma koşulları normale döndüğünde kendini de otomatik olarak sıfırlıyor.

 

McIntosh'un imzası özelliğini taşıyan büyük mavi ekranı sadece büyüleyici görüntüsüyle kalmayıp, aynı zamanda yükseltilmiş sinyalin hızlı ve doğru okunmasını sağlıyor.

 

Parlak, paslanmaz çelik şasesi, klasik cam ön paneli, fırçalanmış alüminyum kulplarıyla her dekorasyona uyum sağlayan McIntosh MC1.2KW; hem iki kanallı müzik sistemlerinde hem de ev sinema sistemlerinde tertemiz sinyal yoluyla mükemmel sonuç veriyor...

 

Ömür boyu dost kalabilecek bir amplifikatör isteyenlere!..

 

www.hifisistemler.com

BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1 Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0216 325 27 13 | F: 0216 326 39 20