Hi-Fi Cihaz

Güç ve hassasiyetin yeni adı

08.11.2017


Paylaş:

Sonus faber'in dillere destan Homage Koleksiyonu'nun şaşırtıcı güce sahip olan yeni üyesi Serafino Tradition tüm ihtişamıyla karşınızda!..  

Adını İtalyan keman yapım tarihinden alan Sonus faber Serafino Tradition, ait olduğu serinin klasik çizgilerini taşıyan, müzikseverlere hoparlör yapım sanatında ustalığın zirvesini ispat eden bir model...  

Ünlü keman yapımcısı Nicolo Amati'nin atölyesinde eğitim alan Santo Serafino, 18. yüzyılın ilk yarısında Venedik'te ürettiği muhteşem sesli kemanlarıyla ünlendi. Son derece sağlam ve inanılmaz bir hassasiyete sahip olan kemanlarıyla müzik dünyasına adını altın harflerle yazdıran bu büyük ustanın anısına üretilen Sonus faber Serafino Tradition, ustanın üretmiş olduğu kemanları gibi hem çok güçlü hem de muazzam hasassiyetiyle dinleyenleri şaşırtıyor...  

Sonus faber'in mükemmel işçilik DNA'sına sahip olan Sonus faber Serafino Tradition; tasarımındaki kusursuz estetiği, hacimli sesi, kontrollü dahili rezonansı, fırçalanmış alüminyum/titanyum hattı, sesteki bozulmayı azaltan özel havalandırması, klasik patentli ZVT (Sıfır Titreşim İletimi), sessiz spike'larıyla dikkat çekiyor.  

30 Hz -35.000 Hz arası frekans aralığında, 90 dB hassasiyetinde, 3.5 yollu olarak dizayn edilmiş olan Sonus faber Serafino Tradition, 80 Watt ile 350 Watt arası amplifikatörlerle sürülebiliyor.  

Sonus faber Serafino Tradition, bir müziksevere ömür boyu dostluk yapacak kadar sadık!..  

www.hifisistemler.com

BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1 Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0216 325 27 13 | F: 0216 326 39 20