Hi-Fi Cihaz

Venere serisinin amiral gemisi

09.11.2017


Paylaş:

İtalya Arcugnano'daki Sonus faber'in merkezinde tamamen el işçiliğiyle üretilen Sonus faber Venere 3.0, markanın geleneklere bağlı muhteşem elektro-akustik mirasının en önemli varislerinden biri...

 

Venere serisinin amiral gemisi olarak nitelendirilen Sonus faber Venere 3.0, üç yollu olarak tasarlanmış... Daha büyük kabini, daha geniş frekans tepkisi ve muazzam orta frekanslarıyla öne çıkan modelin tipik lir şekliyse Sonus faber'in anne olarak nitelendirdiği Aida'ya olan saygısının bir ifadesi.

 

Mükemmel yapısal sertliği, rezonansları kontrol kabiliyeti, son derece şeffaf, ayrıntılı ve dinamik sesiyle dikkat çeken Sonus faber Venere 3.0, ön refleksi sayesinde oldukça kolay yerleşim imkanı sunarken, ayrıca arka duvardan istenmeyen yansımaları önleyen bir yapıya sahip...

 

Her ortamda doğru zamanlamayla ses verebilen hoparlör, tabanında ve üstünde kullanılan tamperli camı, ayarlanabilir alüminyum ayaklarıyla Venere'nin çağdaş çizgisini koruyor.

 

Oldukça geniş ortamları bile dolduran ve her müzik türünde inanılmaz bir sunum kabiliyetine sahip olan Sonus faber Venere 3.0, çalışmaya başladıktan bir süre sonra ortamdan kaybolarak müzikseverleri sadece muazzam sahnesiyle başbaşa bırakıyor.

 

38 Hz – 25.000 Hz frekans aralığında, 90 dB hassasiyetindeki Sonus faber Venere 3.0, 40 Watt ile 300 Watt arasındaki amplifikatörler tarafından sürülebiliyor.

 

Sonus faber Venere 3.0 ile arşivinizdeki tüm albümleri baştan keşfedebilirsiniz!..

 

www.hifisistemler.com

BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1 Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0216 325 27 13 | F: 0216 326 39 20