Hi-Fi Cihaz

Parti vermek için hazırlıklar başlasın

15.11.2017


Paylaş:

Müziği tüm iç ve dış mekanlara taşıyan Denon HEOS™ kablosuz çok odalı ses sisteminin en gelişmiş hoparlör modeli olan HEOS 7 HS2, kolay kurulumu, sezgisel uygulaması ve şaşırtıcı derecede büyük ve detaylı sesiyle piyasaya çıktığı günden beri ödül almaya doymuyor!..

 

Kendisine rakip olan diğer markaların gözünden kaçan müthiş özellikleriyle, kablosuz çok odalı ses sistemi aleminin en iyisi olan HEOS 7 HS2, çok büyük odaları bile doldurabilen sesiyle dikkat çekiyor. 

 

Büyük ya da orta boy yaşam alanları, teraslar ve açık alanlar için ideal olan HEOS 7 HS2, bulutta, telefonda, tabletlerde ve USB kaynaklarında bulunan müzikleri çalabiliyor.

 

Fırçalanmış metalik hatlarıyla minimal bir tasarıma sahip olan HEOS 7 HS2, ustalıkla harmanlanmış beş özel sürücü, iki pasif radyatör, D sınıfı beş amplifikatörün tamamı en son teknolojiye sahip dijital sinyal işlemciyle kontrol ediliyor.

 

Hassas akustik işlemcileriyle yüksek çözünürlüklü bir ses sunan model; Spotify, Deezer ve TuneIn gibi favori müzik servisleriyle eş zamanlı olarak çalışabiliyor. 

 

HEOS 7 HS2; IOS ve Android için ücretsiz uygulamaları, bir veya çok sayıda HEOS oynatıcısıyla mükemmel uyumu, standart kablosuz ev ağlarına bağlanabilme kabiliyeti, özel kulaklık çıkışı, Bluetooth ile çalışabilme özelliklerine sahip...

 

Bugüne dek yapılan tüm testlerde birinci olan, kablosuz çok odalı müzik sistemleri alanında EISA'dan “Yılın Ürünü” ödülünü alan Denon HEOS™ ses dünyasının evriminde öncü rolünü üstleniyor!..

Çok odalı bir ses sistemi satın alacak müzikseverlerin, güncellenmiş ve sektörünün mihenk taşı olarak bilinen Denon HEOS 7 HS2'den daha iyi bir ürün bulabilmeleri pek mümkün görünmüyor!..

 

www.hifisistemler.com

 

 

BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1 Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0216 325 27 13 | F: 0216 326 39 20