Hi-Fi Cihaz

Herhangi bir yerde mükemmel sesler

04.12.2017


Paylaş:

Denon HEOS™ kablosuz çok odalı ses sistemi müziğinizi tüm iç ve dış mekanlara taşıyor!..
 

Denon tarafından üretilen HEOS’un ürünleri kelimenin tam anlamıyla hayret verici... Yüksek kaliteli ev ve kişisel ses ürünlerinde lider üreticilerden olan Denon, HEOS kablosuz çok odalı ses sistemiyle ses dünyasının evriminde öncü rolünü üstleniyor!..

 

Kompakt ve taşınabilir: HEOS 1 HS2

 

Bluetooth ve Wi-Fi özelliği sayesinde kablosuz, yüksek çözünürlüklü ses sunan model, banyo gibi nemli alanlarda bile kullanım özelliğiyle dikkat çekiyor.

 

Şaşırtan ses perfomansı: HEOS 3 HS2

 

Yatak odası, ofis, mutfak, küçük ve orta boy odalar için tasarlanan model, D sınıfı iki amplifikatörle beslenen çiftli özel tam kademeli sürücülere sahip... Zengin detaylar ve güçlü performans şimdi kablosuz da mümkün!..

 

Performans şıklıkla birleşiyor: HEOS 5 HS2

 

Ustalıkla harmanlanmış 5 özel sürücü, 2 pasif radyatör ve 5 adet D sınıfı amplifikötörüyle orta boy ve daha büyük mekanlar için üretilen model, kablosuz teknolojide adeta basların gücünü ispatlamak üzere tasarlanmış...

 

Parti vermek için hazırlıklar başlasın: HEOS 7 HS2

 

Teraslar, büyük odalar ve açık alanlar için üretilen, kablosuz teknolojinin sunabileceği en iyi sesi sunmak üzere tasarlanan model, 5 ayrı özel sürücüsü, 2 pasif radyatörü, 5 adet D sınıfı amplifikatörle donatılmış... Fırçalanmış metalik yapısıyla son derece şık olan HEOS 7 HS2, büyük alanları kolayca dev bir sesle dolduruyor.

 

Güçlü basları sevenlere: HEOS Subwoofer

 

Herhangi bir HEOS hoparlöründen, HEOS Bar'a, HEOS AVR'ye ve HEOS Link'e kolayca bağlanan bu minimal kablosuz subwoofer sayesinde, müzikleri dinlerken ya da filmleri izlerken daha doyurucu bas performansları elde edebilirsiniz.

 

Çıtayı yükseltir: HEOS Bar

 

Heyecan verici HD ev sineması ve sansasyonel müzik akışı yaşatan, TV'den dolu dolu bir oda sesi sunan HEOS Bar, 9 yüksek performanslı sürücüsüyle en büyük ekranlarda dahi istisnai bir performans sunuyor. 4K uyumlu HDMI, çok kaynaklı AV kurulumlarında bile ses çubuğu kullanmanıza izin verirken, HEOS entegrasyonu tüm müziklerinizi kablosuz olarak dinlemenizi sağlıyor.

 

Karmaşık kablolara son: HEOS AVR

 

Kablosuz surround ses elde etmek isteyenlere özel, üstün performans sunan, AV alıcısında devrim niteliği taşıyan HEOS AV'ye hemen en sevdiğiniz herhangi HEOS kablosuz hoparlörlerini bağlayın ve keyfinize bakın!..

 

Konser salonu evinizde: HEOS AMP HS2

 

100 Watt güç üreten, gelişmiş D sınıfı amplifikasyon özelliğine sahip olan model, neredeyse konser salonu seviyesindeki ses kalitesiyle dikkat çekiyor. İsterseniz ayrı odalarda farklı müzikler dinlemenize bile izin veriyor, yapacağınız tek şey sadece seçeceğiniz HEOS hoparlörünüze bağlamak!..

 

Muhteşem bağlantı özellikleri: HEOS Link HS2

 

Herhangi bir stereo sistemi kablosuz alana çeviren HEOS Link, evinizin her yerine müziği taşıyor... Kablosuz ev ağınızdan ve iOS veya Android cihazınızdaki HEOS uygulamasından faydalanarak kendi müzik kütüphanenizdeki, online müzik aktarım hizmetlerinden ve binlerce internet radyo istasyonundan müzikleri araştırabilir, tarayabilir ve oynatabilirsiniz.

 

Profesyonellere özel: HEOS Drive HS2

 

CI uzmanları tarafından dizayn edilen, her biri 60 Watt'a sahip 8 kanallı D sınıfı amplifikasyonu, 4 alanlı ses dağıtım sistemi, Dolby Digital ve Dolby Digital+ kod çözme özellikleri, 1 veya 2 stereo amplifikatör çiftleriyle yüksek güç çıkışı için köprülenelebiliyor... Kablosuz çözüm denildiğinde şimdilik daha iyisi can sağlığı!...

 

Daha da profesyonellere özel: HEOS Superlink

 

Rafa yerleşim sağlayacak şekilde çıkarılabilir ayaklar ve takılabilir raf kulaklarına sahip olan bu üstün model için söylenecek çok şey var... Control4, Crestron, RTI, URC ve ELAN da dahil olmak üzere popüler üreticilerden gelen üçüncü parti kontrolle HEOS Super Link neredeyse tüm profesyonel ses ortamlarında özelleştirilebiliyor. Matris anahtarlama sistemiyle 4 optik dijital giriş, 4 koaksiyel dijital giriş ve 4 analog stereo girişi içeren cihaz, bu girişlerden herhangi birini herhangi bir alana atayabiliyor. Tüm hoparlör konfigürasyon kombinasyonlarıyla kullanılabilecek şekilde donatılmış olan cihaz, dahili DSP yüksek/düşük geçirgen filtreleri, çıkışı ayarlanabilir geçiş noktalarıyla tam menzil, subwoofer veya uydu hoparlör modlarına ayarlanabiliyor.

 

www.hifisistemler.com

BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1 Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0216 325 27 13 | F: 0216 326 39 20