HABER

Yılın En İyi Ev Sineması Çözümü

06.12.2017


Paylaş:

Dünyanın en önemli teknoloji ödülü olan EISA'dan 2017-2018 yılı “Yılın En İyi Ev Sineması Çözümü” kategorisinde ödül alan HEOS AVR ile evinizin içinde gözünüze hoş görünmeyen kara kutulara ve kablo karmaşasına son verin!..

 

5.1 kanallı bir alıcı olan HEOS AVR, kablosuz surround sesi, üstün performansı ve minimal endüstriyel tasarımıyla AV alıcısında adeta bir devrim niteliği taşıyor.

 

Herhangi bir HEOS kablosuz hoparlöre ya da en sevdiğiniz hoparlörlere bağlanarak kolayca kablosuz surround sisteminizi çalışır hale getirebilir, HEOS uygulamasını edindikten sonra, talimatları izleyerek HEOS AVR'yi televizyonunuza tek bir kabloyla bağlayabilirsiniz.

 

HEOS uygulaması aracılığıyla, tüm sesi kolayca kontrol edebilir, televizyonunuzun uzaktan kumandasıyla HEOS AVR'ye komut verebilir, ev ağınızı kullanarak tüm müziklerinizi herhangi bir odaya ya da aynı müziği tüm odalara aktarabilirsiniz.

 

Akıllı telefonunuzdan Bluetooth® aracılığıyla melodileri paylaşabilir, tüm kişisel müzik koleksiyonunuzu yüksek çözünürlükte HEOS ekosistemi içinde çalabilir, Spotify, Deezer, Tidal, Mood:Mix, Tunein ve Napster'dan arzu ettiğiniz müzikleri HEOS uygulaması sayesinde her odada kontrol edebilirsiniz.

 

Sadece birinci sınıf bir ev eğlencesi bileşeni olmayan HEOS AVR, aynı zamanda bir tasarım ifadesi olarak da göz dolduruyor.

 

En son HDMI standartlarıyla donatılmış olan cihaz, 4 HDMI 2.0a / HDCP 2.2 girişiyle filmlerinizde 4K Ultra HD'de keyfini sürebilir, güçlü beş kanallı D sınıfı amplifikasyonu, Dolby TrueHD ve DTS-HD Master Audio miksleri sayesinde filmleri izlerken gerçek sinemanın tadına varabilirsiniz.

 

www.hifisistemler.com

BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1 Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0216 325 27 13 | F: 0216 326 39 20