Hi-Fi Cihaz

Teknolojinin mükemmeliğine şahit olmak

01.01.2018


Paylaş:

Odanızı istediğiniz kadar müzik ve filmle doldurmak şimdi çok kolay!..

 

Wi-Fi üzerinden akış sağlayan, arzu edilen her şeyi oynatan Sonos Ev Ses Sistemi sayesinde teknolojinin gelmiş olduğu son noktaya şahit olabilirsiniz.

 

En popüler streaming hizmetleri, isteğe bağlı servisler, internet radyosu, en sevdiğiniz podcast'ler, sesli kitaplar, dinlemeyi sevdiğiniz her türlü indirme dosyasını sistem üzerinden oynatabilirsiniz.

 

Streaming servislerini ücretsiz olarak sunan Sonos, hem bu işin küratörlüğünü üstleniyor, hem de talep üzerine her geçen gün daha fazla streaming kanalını ücretsiz olarak bünyesine dahil ediyor.

 

Radio Sonos üzerindeki TuneIn ile, her kıtadan akan 100.000'den fazla yerel ve uluslararası radyo istasyonuna, şovuna ve podcast'e anında ücretsiz erişim sağlayarak keyfinize keyif katabilirsiniz.

 

Tamamlanmış müzik kontrol uygulaması, sevdiğiniz müzikleri takip etmek, farklı odalara göndermek, ses seviyesini ve diğer ayarları düzenlemek için tüm servisleriniz arasında hızlı bir şekilde arama yapmanıza yardımcı oluyor.

 

Hoparlörü istediğiniz yere koyup, uygulamaya dokunduğunuz an Wi-Fi cihazınıza bağlanarak hizmete hazır hale gelen sistem, inanılmaza yakın kullanım kolaylığıyla dikkat çekiyor. Bağlantı esnasında bluetooth değil Wi-Fi hattını kullandığı için telefon çaldığı zaman herhangi bir kesintiye de maruz kalınmıyor.

 

Bir Sonos sisteminin gerçek gücü ise, daha fazla hoparlör eklediğiniz zaman başlıyor. Farklı odalarda farklı şarkılar çalabilir veya tüm hoparlörlerinizi bir araya toplayarak müziğin tadını doyasıya yaşabilirsiniz.

 

Özel olarak hazırlanmış bileşenlerin ve özel yazılımın dikkatli bir şekilde tasarlanmış bir kombinasyonu olan her Sonos hoparlörü, mekanın mimarisine uyacak şekilde tasarlanmış woofer'lardan ve tweeter'lardan oluşuyor.

 

Sonos'u deneyimlemek yeni bir hayat tecrübesi!..

 

www.hifisistemler.com

BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1 Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0216 325 27 13 | F: 0216 326 39 20