Hi-Fi Cihaz

Bu ikiliye dikkat

02.01.2018


Paylaş:

Sonos Playbar tüm filmleriniz, TV şovlarınız, sporlarınız ve oyunlarınız için sinematik bir ses sunmanın ötesinde en sevdiğiniz müzikleri de kablosuz olarak aktarıyor.

 

“Müzikseverler için bir ses çubuğu” benzetmesini yapabileceğimiz cihaz, bulunduğunuz mekanı sadece yüksek bir sesle değil çok daha net, berrak bir sesle dolduruyor.

 

9 adet büyütülmüş hoparlör sürücüsü (6 adet orta ve 3 adet tweeter) akustik mimariyle eşleşecek şekilde mükemmel şekilde ayarlanmış 9 D sınıfı dijital amplifikatör eşliğinde sürülüyor.

 

Televizyonunuzun dahili hoparlörlerini derin, gürleyen alçak, kristal berraklığında iletişim ve dalıcı dalgalarla değiştirmenize imkan sağlayarak geniş bir ses alanı oluşturuyor.

 

Ses tercihlerinizi özelleştirmek için ayarlanabilir bas, tiz ve ses yüksekliği kontrolleri, otomatik oynatma ayarı, televizyon sesinin otomatik olarak oynatılmaya başlanıp başlamayacağını seçmenizi sağlıyor.

 

Kesintilere sebep veren bluetooth üzerinden değil, Wi-Fi üzerinden kesintisiz kablosuz akışa dahil olan Sonos Playbar her müzikseverin seveceği cinsten bir üstün teknoloji harikası...

 

Hissiyatı biraz daha artırmak, daha güçlü baslara sahip olmak isteyenler Sonos SUB ile sese güç katabilir...

 

Havayı hareket ettirmek için şaşırtıcı derecede güçlü bir woofer çifti kullanarak, yine şaşırtıcı derecede ayrıntılı, dinamik bas veren Sonos SUB, herhangi bir güçlendirilmiş Sonos hoparlörü veya bileşeni ile çalışabiliyor.

 

Ev sinemasına daha büyük bir patlama eklemek isteyenler, Sonos Playbar ile eşleştirerek, sıfır titreşime sahip Sonos Sub ile ortamda derin bir bas akışına sahip olabiliyor.

 

www.hifisistemler.com

BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1 Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0216 325 27 13 | F: 0216 326 39 20