Hi-Fi Cihaz

Acaba hangisi sizin için?

04.01.2018


Paylaş:

Sonos Play 1

 

Nefis sese sahip bu küçük dev hoparlör, küçük ebadıyla evinizde herhangi bir mekana sığarak odanızı şaşırtıcı derecede zengin bir sesle doldurabiliyor.

 

Neme dayanıklı olduğu için banyo ve mutfak gibi alanlarda da müzik keyfi sunan Sonos Play 1, duvara veya standa monte edilebiliyor. 

 

2 adet D sınıfı dijital amplifikatörün sürdüğü Sonos Play 1, ayarlanabilir bas ve tiz kontrolleri sayesinde, tek tek odalarda veya oda gruplarına göre sesi özelleştirmenize izin veriyor. 

 

Sonos Play 3

 

Orta büyüklükte ev tipi bir hoparlör olarak tasarlanan Sonos Play 3, şiddetli, etkileyici, şaşırtıcı derecede derin bir bas ile boyundan büyük işlere kalkışıyor.

 

Dikey veya yatay olarak kullanılabilen model, duvara veya standa monte edilebiliyor.

 

Oturma odası, yatak odası, ofis, kısacası arzu edilen her mekana uyum sağlayan cihaz, 

3 adet D sınıfı dijital amplifikatör tarafından sürülüyor. 

 

Yüksek frekanslı bir yanıt oluşturan 1 adet tweeter'a, orta menzilli stereo ses frekanslarını veren 2 adet woofer'a ve derin, temiz, şaşırtıcı derecede güçlü bir bas sağlayan 1 adet bas radyatörüne sahip olan Sonos Play 3 çok uzun yıllar kaliteli sesinden asla ödün vermiyor. 

 

 

Sonos Play 5

 

Sonos hoparlörleri arasında en cesur sese sahip, en büyük ev hoparlörü olan Sonos Play 5, oldukça büyük bir odayı bile saf ve mükemmel bir sesle dolduruyor.

 

Dikey veya yatay kullanılabilen cihaz, ultra tepki veren üst panel dokunmatik kontrollere sahip... Dikey veya yatay olarak kullanılabilen model, yatay kullanıldığında stereo, dikey kullanıldığında ise mono modunda ses veriyor. 

 

Arzulanan herhangi bir cihazı bağladıktan sonra tek yapılacak olan şey üstün stereo sesin keyfini sürmek...

 

Müzikteki sonik ayrıntıların bütün görkemiyle duyulabilmesini sağlayan 6 adet D sınıfı amplifikatör ile sürülen Sonos Play 5, 3 tweeter'ıyla berrak, zengin, derin, stereofonik sesi ve 3 kuvvetli woofer'ı sayesindeki derin baslarıyla yankı olmaksızın büyük ve hassas bas tepkisi sunuyor.

 

Ayarlanabilir bas ve tiz kontrolleri ise, tek tek oda veya oda gruplarına göre sesinizi özelleştirmenize izin veriyor.

 

Sonos'un bu üç modeli de bluetooth üzerinde değil, Wi-Fi hattı üzerinden kablosuz üzerinden yayın yapıyor ve bu sayede telefon görüşmesi yapsanız bile müziğinizi asla kesintiye uğratmıyor.


Müziğin doğasına Sonos farkıyla ulaşmak için sadece karar vermek kalıyor. Acaba hangisi size göre?

 

www.hifisistemler.com

BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1A Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0216 325 27 13 | F: 0216 326 39 20