Hi-Fi Cihaz

Her amplifikatörü bir baş yapıt

15.01.2018


Paylaş:

Amerikan ses endüstrisinin köklü üreticilerinden olan Audio Research, 1970 yılında Minneapolis'te müzik dünyasına en üstün teknolojilerle hizmet verme amacıyla kuruldu.

 

Tasarım ve performans odaklı felsefesinden yıllar boyu ödün vermeyen firma, teknoloji ve performans konusunda rakipsiz cihazlar üretmeye devam ediyor.

 

Kuzey Amerika'da bulunan perakende satış mağazaları, Avrupa, Asya ve Güney Amerika'daki geniş distribütör ağı sayesinde son 40 yılda istikrarlı bir şekilde büyüyen Audio Research'ün 4800 m2'lik üretim tesisi ve yönetim merkezi şu an Plymouth, Minnesota'dan faaliyetlerini sürdürüyor.

 

1950'li yıllarda ses elektroniği tasarımlarına başlayan ve 1960'ların ortalarına dek aynı konuda bir mağaza işleten William Z. Johnson tarafından kurulan Audio Research, kuruluşu itibariyle müzikal doğruluk açısından en yüksek kalitede ürettiği lambalı amplifikatörleriyle tüm dünyada ses konseptinin en önemli yaratıcıları arasında gösterilmeye başlandı.

 

40 yıl boyunca ürettiği cihazları halen daha onarabilen ve yenileyebilen Audio Research, tüm kullanıcıları tarafından takdir gören, yüksek kalideki servis hizmetiyle de dikkat çekiyor.

 

Audio Research'ün üretmiş olduğu her amplifikatör modeli, kendi alanında dünya klasikleri arasına yer alıyor...

 

Audio Research markasına ait bir cihaza sahip olan müzikseverler ve ses meraklıları, sistemleri dahilinde diğer cihazları dönem dönem değiştirseler de, Audio Research'lerinden asla vazgeçemiyorlar!..

 

www.hifisistemler.com

BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1A Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0216 325 27 13 | F: 0216 326 39 20