HABER

Blue Man Group

16.01.2018


Paylaş:

İsmini, ekibin bizzat yarattığı mavi karakterden alan ve sahne şovuyla tüm dünyada bir fenomene dönüşen Blue Man Group, Zorlu PSM ve BKM işbirliğiyle İstanbul’da olacak. Bugüne kadar 20'den fazla ülkede sahnelenen ve 35 milyondan fazla seyirciyle buluşan şov, 13-25 Şubat tarihleri arasında Zorlu PSM’de sahnelenecek. 

 

1991'den bu yana müzik, teknoloji ve komediyi bir araya getiren Blue Man Group, dünya turnesi ekibi ile seyircilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Gelişen teknolojilerle, yepyeni müziklerle ve taze hikayelerle donatılmış gösterilerin hiçbiri, bir diğerine benzemiyor ve farklı kültürlere hitap etmeyi başarıyor.

 


Grubun çıkardığı bir kitap ve birçok albüm de bulunuyor... 


Grammy adaylığı bulunan Blue Man Group; sonuncusu “THREE” olmak üzere kendi adlarıyla yayınladıkları albümler, “Megastar World Tour” adlı parodi turneleri ve kendileri hakkında merak edilenleri eğlenceli bir şekilde paylaştıkları “Blue Man World” kitabıyla da büyük beğeni topluyor. 

 

İzleyici her şeyi unutup, sadece eğlenecek! 


İzleyiciye, hayal gücünün sınırlarını zorlayan, eğlenceli bir görsel dünya sunan Blue Man Group, BKM işbirliğiyle 13-25 Şubat tarihleri arasında Zorlu PSM Ana Tiyatro’da olacak...

BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1 Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0216 325 27 13 | F: 0216 326 39 20