Hi-Fi Cihaz

134 yıl dile kolay

25.01.2018


Paylaş:

İçinde bulunduğumuz yıl 134 yaşını dolduran, analog dünyanın takdire şayan markası Thorens, ürettiği her modelde analog aleminin standartlarını yeniden belirliyor.

 

Yenilikçi üç noktalı süspansiyonu sayesinde hem mekanik hem de estetik açıdan mükemmel bir dengeye sahip olan Thorens TD 309, form ve fonksiyonu sihirli bir şekilde birleştirerek gerçekten nefis bir plak dinleme keyfi sunuyor.

 

Özel olarak tasarlanmış TP 92 kolu, TAS 267 kartuşu, son derece düşük sürtünmeli yatağı, sıfır tutuşlu yenilikçi manyetik ön gerilim sistemi, RMR (Azaltılmış Modal Rezonans) teknolojisi, kurulumu kolaylaştıran yeni süspansiyon sistemi, düşük gürültü ve düşük voltajlı elektronik hız kontrollü DC motoru, ayarlanabilir kayış gerginliği, maksimum ses kalitesi için hazırlanan silika tabanıyla dikkat çekiyor.

 

Siyah, beyaz ve kırmızı renk alternatifleriyle üretilmiş olan Thorens TD 309, analog dünyanın uzmanlarından aldığı ödülleriyle en beğenilen pikap modelleri arasında yer alıyor.

 

Sistem bileşenlerine bir pikap ekleyerek, plak dinlemenin tarifsiz keyfini yaşamak isteyenlerin her zaman ilk tercihi elbette Thorens!..

 

www.hifisistemler.com

BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1A Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0216 325 27 13 | F: 0216 326 39 20