HABER

İki müzik yazarından müzik ziyafeti

05.04.2018


Paylaş:

Andante dergisinin genel yayın yönetmeni Serhan Bali ve yayın kurulu üyesi Feyzi Erçin 15 yıl önce başlayan dostluklarını geçtiğimiz yıldan itibaren farklı bir seviyeye taşıyarak bariton-piyano ikilisi olarak konserler de vermeye başladılar. Serhan Bali, Okan Üniversitesi Konservatuvarı Müzik Bölümü Yüksek Lisans programında son iki yıldır soprano Seta Kürkçüoğlu’ndan şan eğitimi alırken Erçin piyanist-besteci Ali Darmar’ın 15 yıllık öğrencisi. Bali ve Erçin Franz Schubert’in eserlerine adadıkları ilk konserlerini Beşiktaş’ta bulunan Girgin Galeri’de vermişlerdi. 
 
Bu kez Klasik Keyifler Müzik Derneği Müze Konserleri kapsamında Erimtan Müzesi Konser Salonu’nda Ankaralı müzikseverlerle buluşacak ikili, Franz Schubert’in D.899 dizisinden 3 Empromptü ve Winterreise (Kış Yolculuğu) şarkı dizisinden seçtikleri sekiz şarkıdan oluşan bir program seslendirecekler. 
 
11 Nisan akşamı saat 19.30’da başlayacak konser öncesinde Bali ve Erçin müzik yazarı kimlikleriyle Franz Schubert ve konser programında yer alan eserleri üzerine dinleyicilere açıklamalar yapacaklar.

Konserin biletleri Biletix üzerinden temin edilebilir:


http://www.biletix.com/etkinlik/V6F13/TURKIYE/tr
 

BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1 Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0216 325 27 13 | F: 0216 326 39 20