HABER

David Hazeltine Trio

13.04.2018


Paylaş:

35. Uluslararası Ankara Müzik Festivali cazseverlerin merakla beklediği bir konserle devam ediyor. Eleştirmenlere göre cazın klasik piyanoda en iyi icracılarından biri, David Hazeltine festival kapsamında 14 Nisan’da Ankara’da.  

Festival kapsamında 14 Nisan’da müthiş “hard swing” duygusu ile tanınan, aynı zamanda yorumcu, besteci ve düzenlemeci kimliklerini üstün doğaçlama yeteneği ile ön plana çıkaran ender caz piyanistlerinden David Hazeltine ilk kez Ankara’da!

David Hazeltine’a basta iki altın plak sahibi David William’ın, davulda ise yüzden fazla albümü ile cazseverlrin yakından tanıdığı isim Joe Farnsworth’ın eşlik edecek.  

Aydıner İnşaat ve Samsun Makine A.Ş. sponsorluğunda gerçekleşecek David Hazeltine Trio gösterisi 14 Nisan Cumartesi günü, saat 20.00’de MEB Şura Salonu’nda!

35 yıldır Sevda-Cenap And Müzik Vakfı tarafından düzenlenen sanat, çoksesli müzik ve Ankaralılık adına azimle ve inatla sürdürülen 35.Uluslararası Ankara Müzik Festivali’nin tanıtımını görmek için www.ankarafestival.com adresini ziyaret edebilir, sonrasında da Festival salonlarına konuk olabilirsiniz.

BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1 Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0216 325 27 13 | F: 0216 326 39 20