ETKİNLİKLER

Düşler

19

Ocak 2019

Düşler, 19 Ocak 2019 Pera Palace Hotel'de!  

Duo Fidelis: Zeynep Keleşoğlu (flüt) - Orçun Orçunsel (piyano)  

Pera Palace Hotel’in 120 yılı aşkın tarihi boyunca unutulmaz balolara, konserlere ev sahipliği yapan, doğal akustiği ile İstanbul’un en özel salonlarından biri olan Grand Pera Balo Salonu, IDEA Müzik ile iş birliğinin üçüncü yılında, 2018-2019 konser sezonunda birbirinden güzel konserlere ev sahipliği yapıyor.  

Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası’nda solo piccolist olan, Orkestra’Sion’da solo flutist olan ve Marsyas Flüt Dörtlüsü'nün üyesi olan parlak flüt sanatçısı Zeynep Keleşoğlu ile yurt içi ve yurt dışında başarılar kazanmış bir piyanist, kompozitör ve Gürer Aykal ile başladığı orkestra şefliği çalışmalarını, kurmuş olduğu Orchestra’Sion’un daimi şefi ve Genel Sanat Yönetmeni olan, 2017 yılında Andante Dergisi Donizetti Klasik Müzik Ödülleri kapsamında “Yılın Orkestra Şefi” ödülüne layık görülmüş idi. Konser piyanisti olarak solistlik kariyerini sürdüren Orçun Orçunsel bu konserde Pera Palace seyircisi ile buluşuyor.

Duo Fidelis, yeni yılın ilk konserinde Pera Palace izleyicisine mitolojik ve gerçek hikayeleri seslerle anlatacak. İkilinin, TRT İstanbul ve Ankara radyolarında verdikleri canlı konserler, tematik ve renkli programları, samimi sunumları ile dinleyiciyle kurdukları bağ, Duo Fidelis'i kültür sanat çevrelerinde en aranılan ikililerden biri haline getirmiştir.

Pera Palace’ın tarihi atmosferinde, zamanın ve mekanın ötesinde, düşsel bir yolculuğa davetlisiniz.

Pera Palace Hotel, 11.00

YORUMLAR


Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1A Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0216 325 27 13 | F: 0216 326 39 20