ETKİNLİKLER

Barış için Müzik Orkestrası ile Sezon Kapanış Konseri

11

Mayıs 2019

Barış için Müzik Orkestrası - Sezon Kapanış Konseri, Pera Palace Hotel'de!  

Pera Palace Hotel’in 120 yılı aşkın tarihi boyunca unutulmaz balolara, konserlere ev sahipliği yapan, doğal akustiği ile İstanbul’un en özel salonlarından biri olan Grand Pera Balo Salonu, IDEA Müzik ile iş birliğinin üçüncü yılında, 2018-2019 konser sezonunda birbirinden güzel konserlere ev sahipliği yapıyor.  

2005 yılında kurulan ve imkânları sınırlı olan 6.500 çocuğu müzikle buluşturan, tüm çocukların sanata katılım hakkı olduğuna ve bu hakkın önündeki engellerin kalkması gerektiğine inanan Barış için Müzik Vakfı, topluma kazandırdığı pozitif etkiler nedeniyle ulusal ve uluslararası birçok platformda örnek gösterilerek çeşitli ödüllere layık görüldü.

İstanbul Edirnekapı’da başlayan bu serüven, 2016 yılından itibaren, daha çok çocuğu Barış için Müzik ailesine katmak üzere, İzmir, Bursa ve Adalar bölgelerinde de eğitim programlarına başladı. Vakfın Sanat Yönetmenliği’ni 2015’ten bu yana, Borusan Filarmoni Orkestrası’nın da orkestra şefi olan Sascha Goetzel yürütüyor.

Ülkemizin çocuklarına bu değerli katkıyı sağlayan vakıf çatısı altında, küçükten büyüğe farklı kombinasyonlarla ses getiren konserler veren Barış için Müzik Orkestrası, Sezon Kapanış Konseri’nde, ülkemizin geleceği olan çocuklar ve gençlerin müzikle ışıldamasına, Pera Palace dinleyicisini tanık edecek.

Pera Palace Hotel, 11.00

YORUMLAR


Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1A Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0216 325 27 13 | F: 0216 326 39 20