Hi-Fi Cihaz

Kablosuz Hi-Fi sistemi denince: Dynaudio Xeo

07.05.2019


Paylaş:

Danimarkalı ünlü hoparlör üreticisi Dynaudio sektördeki 40 yıllık tecrübesini Xeo adını verdiği yüksek kaliteli stereo hoparlör sistemiyle taçlandırıyor!

 

Dynaudio Xeo serisi, Xeo 10 ve Xeo 20 modeliyle iki ayrı raf tipi ile Xeo 30 adı verilen kule tipi aktif hoparlörlerden oluşmakta...

 

Bazen sadece biraz müzik dinlemek istersiniz. CD aramadan, sayısız cihazı açmakla uğraşmadan sadece müzik dinlemek... İşte Dynaudio Xeo kablosuz stereo hoparlörler, müzikseverleri tüm bu uğraşlardan kurtarıp, hiçbir zorluk yaşamadan üst düzey Hi-Fi performansla müziğin tadına varmalarını sağlıyor.

 

Yapılması gereken tek şey arşivden bir müzik seçerek müziğin keyfini sürmek...

 

Neredeyse her kaynağa bağlanabilen hoparlörler, akıllı telefon, tablet, bilgisayar, televizyon, CD çalar ve daha fazlasıyla uyumlu olarak çalışabiliyor. Çok odalı bir sistem isteyenlere ise, Xeo Hub veya Dynaudio Connect ile diğer odalarda da müzik yayını yapma imkanı sağlayan bu kablosuz hoparlörler kullanım kolaylığıyla da dikkat çekiyor.

 

Aktif bir hoparlörden çok daha fazlası...

 

Kabin içerisindeki her sürücünün kendine özel, uyumlu, ayrı ayrı ayarlanmış ve tek bir cihazı sürmek için hassas şekilde optimize edilmiş amplifikatöre sahip olan Dynaudio Xeo hoparlörleri, dengeli sesleri, dinamik yapısı ve sahne imajıyla ön plana çıkıyor.

 

Kendi aralarıda kablosuz olarak bağlantı kuran hoparlörler, hem kablo derdine son veriyor hem de minimal tasarımlarıyla göz zevkine hitap ediyor.

 

www.select-hifi.comBENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1A Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0216 325 27 13 | F: 0216 326 39 20