HABER

2. Uluslararası Efes Opera ve Bale Festivali

20.08.2019


Paylaş:

Ünlü Yunanlı tenor Mario Frangoulis, 22 Ağustos 2019 Perşembe günü saat 21.00’da Çeşme Açıkhava Tiyatrosu’nda müzikseverlerle buluşuyor.    
 
2. Uluslararası Efes Opera ve Bale Festivali kapsamında gerçekleştirilecek olan Mario Frangoulis konserini, Yunanlı şef Lukas Karytinos yönetecek. İzmir Devlet Opera ve Balesi Orkestrası’nın eşlik edeceği konserde soprano Aliki konuk solist olarak görev alıyor. Konserde, tüm dünyada büyük beğeniyle dinlenen şarkılar seslendirilecek.  
 
2. Uluslararası Efes Opera ve Bale Festivali beş etkinlikten oluşuyor. 22 Ağustos’taki Mario Frangoulis Konseri’nin ardından 24 Ağustos’ta Şehrazat balesi Bornova Kültür ve Sanat Merkezi’nde, 28 Ağustos’ta İspanyol Renkleri Efes Ticaret Agorası’nda, 31 Ağustos’ta Genç Opera Yıldızları Konseri Efes Celsus Kütüphanesi’nde, 3 Eylül’de La Traviata operası da Bornova Kültür ve Sanat Merkezi’nde sanatseverlerin izlenimine sunulacak.  

2. Uluslararası Efes Opera ve Bale Festivali biletleri, www.biletiva.com internet sitesinde, İzmir’de Elhamra gişesinde, Bornova Kültür ve Sanat Merkezi gişesinde, Mavibahçe Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde, Çeşme’de, Selçuk Efes Müzesi’nde ve Kuşadası Kervansaray’da satılmaktadır.  

2. Uluslararası Efes Opera ve Bale Festivali, Selçuk Belediyesi, İzmir Ticaret Odası, Türkerler Mahall Bomonti, Mavibahçe Alışveriş ve Yaşam Merkezi ve Çeşme Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleştirilmekte...

 
 
Detaylı bilgi: www.operabale.gov.tr

BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1A Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0216 325 27 13 | F: 0216 326 39 20