HABER

Etkinlik kategorisi kapsamında altın madalya

02.09.2019


Paylaş:

Zorlu PSM’nin bu yıl 8-9 Mart tarihlerinde üçüncü kez düzenlediği Sónar Istanbul’un ses getiren başarısı, uluslararası iş dünyasının en prestijli ödüllerinden biri ile taçlandı! 

 
Dünyada deneyim odaklı festivallerin öncülerinden biri olan Barselona merkezli Sónar’ın İstanbul ayağı olarak Zorlu PSM tarafından gerçekleştirilen Sónar Istanbul, Stevie – International Business Awards’ta etkinlik kategorisi kapsamında altın madalya kazanarak birinci oldu.
 
Zorlu PSM ile, global bir festival markası Türkiye’deki sevenleriyle ilk defa buluşmuş oldu. Müzik, teknoloji ve yaratıcılığı buluşturan Sónar Istanbul, kendi tarzlarında öncü olmuş yerli ve yabancı DJ ve prodüktörleri Zorlu PSM çatısında buluşturan Sónar Istanbul, 3. senesinde 10.000’i aşkın ziyaretçinin katılımıyla gerçekleşti. Düzenlendiği ilk yıldan itibaren her 3 senesinde de biletleri hızla tükenen, binlerce müzik ve dansseveri konuk eden festival, ilk defa Zorlu PSM’nin Türkiye’ye getirdiği, dünyaca bilinen bir marka olarak da, başarısıyla dikkati çekiyor. Festivalin bu sezon tarihleri ise 6-7 Mart 2020 olacak. 
 
 
Zorlu PSM hakkında
 
Zorlu Performans Sanatları Merkezi (PSM), 6 yıldır olduğu gibi sanatseverin heyecanına bu sezon da yeni isimlerle birlikte ortak oluyor! Kültür sanat ve eğlence hayatının buluşma noktasına dönüşen PSM; Amfi’de güzel müzik, yemek ve içecek eşliğinde, sabırsızca etkinlik saatini bekleyenleri, sahneye girdiği zamanki heyacanını gizleyemenleri, etkinlik sonrasında gülümseyen yüzleri ve birbirinden değerli sanatçıları ağırlıyor.

PSM, sanata gönülden bağlı, yaklaşık 150 çalışanıyla birlikte yenilenmeye ve sürprizler sunmaya devam ediyor. Festivallerden, Broadway müzikallerine, yerli ve yabancı konserlerden, tiyatro oyunlarına, bir çok sanatseveri ağırlayan, 2.200 koltuk kapasiteli Turkcell Sahnesi, yine aynı sahnede oluşturduğu yeni “Sahne Üstü Ayakta” konseptinde eş zamanlı 3.200 kişi ağırlarken, hem oturmalı hem ayakta konser izleme imkanı sunan “Hibrid” düzenle ise kapasitesini 4.200’e kadar çıkarabiliyor.

Zorlu PSM’nin genç ve dinamik yüzü olan, 800 kişi kapasiteli %100 Studio, festivallerde özgün performanslara, tiyatrolara, konserlere ve birçok unutulmaz etkinliğe ev sahipliği yapan, 700 kişi kapasiteli Turkcell Platinum Sahnesi, Zorlu PSM’nin en sevilen yerleri arasında gelen ve yaz-kış ayrımı yapmaksızın sanatseverlerle dolu olan 1.000 kişi kapasiteli Amfi, geçtiğimiz sezon açılmasına rağmen kendine çokça müdavim edinen 110 kişi kapasiteli caz ve komedi kulübü Touché, etkileyici atmosferi ve aurasıyla farklı çeşitlerde etkinliklere ev sahipliği yapan Sky Lounge, iddialı ama misafirlerini evinde hissetirecek lezzetli menüsü ve ortamıyla CHEERS, yeni sezonunda da heyacanına eşlik ediyor.
 
www.zorlupsm.com 

BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1A Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0216 325 27 13 | F: 0216 326 39 20