Hi-Fi Cihaz

Üç boyutlu ses arayanlara özel: KEF LS50 kablosuz

08.10.2019


Paylaş:

İngiliz üretici KEF'in 50. yıl dönümü için özel olarak limitli sayıda ürettiği KEF LES50 beklenenin üzerinde bir satışa ulaşıp 20'ye yakın ödülü birden alınca, marka aynı modeli daha da geliştirmeyi planladı. Evlerinde kablo karmaşasından hoşlanmayanlar için KEF LS50 kablosuz modelini piyasaya sürdü.

 

KEF LS50 kablosuz olarak tasarlanan oldukça iyi bir aktif hoparlörden ziyade, günün teknolojilerini kapsayan, yekpare bir müzik sistemi...

 

Patentli Uni Q sürücüsünün orta baslarında 200 Watt, üst frekans sürücülerinde 30 Watt'lık amplifikatörler hizmet veriyor. Bilgisayar bağlantısı için kullanılan USB girişini ise 24 bit 192 kHz'lik bir DAC işlemcisi destekliyor.

 

TOS link ve analog girişler sayesinde TV ve CD çalara bağlanabilen cihazı subwoofer'a bağlayabilmek için de ayrıca bir SUB çıkışı yapılmış. Diğer artıları ise yüksek kalitede kayıpsız Aptx Bluetooth, ethernet, kablosuz bağlantıyla uygulama kontrolü olarak sıralanabilir...

 

Sadelik ve şıklığın zahmetsiz birlikteliğinin bir eseri sayılabilecek olan KEF LS50 kablosuz hoparlörünü, ayarlamak ve kullanmak ise son derece kolay... Uni-Q sürücüleri sayesinde odyofillerin hoşuna gidecek olan çok yönlü ses özelliğiyle, üç boyutlu bir performans sunabilen bu modeli dinlemeden geçmeyin!..


www.hifimyfi.com

 

 

 

BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1A Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0216 325 27 13 | F: 0216 326 39 20