Hi-Fi Cihaz

Kablo yok, taviz yok: KEF LSX

08.10.2019


Paylaş:

İki hoparlörü bağlamak için hem kabloya hem de harici bir amplifikatöre ihtiyaç duymayan, istenilen her yere yerleştirilebilen, ses kalitesinden ödün vermeden, görsel karışıklığa veda etmek isteyenler için nefis bir hoparlör!

 

Ünlü ürün tasarımcısı Micheal Young tarafından dizayn edilen model, görüntü ve fonksiyon arasında çok ince bir dengeye sahip...

 

Dikkatlice düşünülmüş detayları, yüksek çözünürlüklü zengin gövdeli sesi, çok boyutlu sahnesi ve kullanım kolaylığıyle dikkat çeken KEF LSX, Apple Airplay 2 ile birlikte geliyor. Bir tıklama veya Siri'ye verilen sesli komutuyla çok odalı ses dünyasının kilidini açarak iPhone, iPad ve Mac'de yer alan müzikler ya da müzik uygulamalarını kontrol ederek kaliteli bir dinleme keyfi sunuyor.

 

5 ayrı renk seçeneğine sahip olan KEF LSX, Danimarkalı çağdaş tekstil tasarımcısı Kvadrat tarafından özel dokulu bir kumaşla kaplanmış...

 

Standart olarak 59Hz – 28kHz arasında frekans aralığına sahip olan hoparlör piyasaya çıkar çıkmaz Avrupa'nın ünlü Hi-Fi dergilerinden ödülleri toplamaya başladı bile!


www.hifimyfi.com

BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1A Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0216 325 27 13 | F: 0216 326 39 20