Hi-Fi Cihaz

Monitor Audio Silver Serisi müzikseverlerin gözdesi

11.12.2019


Paylaş:

Dünyanın dört bir yanındaki odyofiller tarafından ilgi gören, 40 yılı aşkın süredir kalitesinden ödün vermeden, ürettiği üstün teknolojilerle Hi-Fi piyasasının saygın markaları arasında yer alan Monitor Audio'nun ödüllü Silver Serisi, altıncı nesil sürümündeki bir dizi yeni özelliğiyle fiyat/performans konusunda takdire şayan görünüyor.

 

Hi-Fi ya da ev sinema sistemine dair olan hoparlör ihtiyaçlarının her ince detayı düşünerek tasarlanmış olan Silver Serisi, hem mühendislik hem de tasarım konusunda oldukça başarılı. 

Holografik netlik ve dengeli sahne imajı

 

Silver 50 ve Silver 100 modelinde iki ayrı raf tipi, Silver 200, Silver 300, Silver 500 adlı üç ayrı kule tipi, Silver 150 ve Silver 350 adlı iki ayrı merkez, Silver FX, Silver W-12 adlı iki ayrı surround hoparlörden oluşan serinin hoparlör gamının hem estetik ve dinamik değerleri, hem de sunduğu holografik netliği ve dengeli sahne imajı odyofillerden tam not almaya aday! 

Her zevke ve bütçeye uygun ödüllü ev sinema sistemi

 

Silver Serisi'nde yer alan hoparlör modellerinin bir araya gelmesiyle oluşan Silver 200 AV12 adlı ev sinema paketi ise; hem her tür müzik, hem de konser ve film izleme esnasında gösterdiği üstün perfomans sonucu Avrupa'nın önemli Hi-Fi dergisi What Hi-Fi'dan 2017, 2018 ve 2019 yıllarında aldığı ödüllerle başarısını taçlandırmış durumda...

 

Monitor Audio'nun C-CAM sürücüleri, DCF (Dinamik Bağlantı Filtresi), Japon origami sanatından etkilenerek tasarladığı RST sert yüzey teknolojileri, özel gümüş kaplı OFC bakır iç kablolama tekniği, Altın Dome Tweeer'larıyla donatılmış olan Silver Serisi'nde yer alan her bir hoparlör müstakil olarak kendi sınıfında hem başlangıç seviyesi hem de orta seviyedeki odyofillerin tüm isteklerine yanıt veriyor.

 

Kısa süre sonra Anadolu Yakası'nda

 

1972 yılından beri her zevke ve bütçeye hizmet ederek, yüksek kaliteli bir hoparlör markasının gücünü göstermeye devam eden Monitor Audio, Silver Serisi'nde bulunan hoparlörlerle ilk Hi-Fi sisteminizi kurabilir, var olan sisteminizi bir üst seviyeye taşıyabilir ya da konser ve filmlerin keyfini sürebileceğiniz Silver 200 AV12 adlı ev sinema paketiyle uzun yıllar size ve ailenize eşlik edecek bir sistem kurabilirsiniz. 

 

Ülkemize Art of Sound tarafından ithal edilen Monitor Audio Silver Serisi'ni ve markanın diğer hoparlörler serileri, Art of Sound'un İstanbul Anadolu yakasında kısa bir süre sonra açılacak olacak olan yeni mağazasında odyofillerle buluşacak. 


 

www.artofsound.com.tr

BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1A Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0216 325 27 13 | F: 0216 326 39 20