HABER

Son başvuru tarihi 10 Ocak 2020

08.01.2020


Paylaş:

Arsu Güzel Sanatlar Akademisi, 10. yılında tüm deneyim ve birikimini ülkemizin önde gelen isimleriyle birlikte dünyanın birçok yerinden misafir eğitmen ve sanatçılarıyla İnovatuvar Programı çatısı altında bir araya getiriyor. 
 
İlki Ekim ayında gerçekleşen yetenek sınavlarıyla piyano branşında kabul edilen adaylar, ülkemizde kıymetli değerleri yetiştiren büyük üstatlar Prof. Meral Yapalı, Prof. Ova Sünder, Devlet Sanatçısı Hüseyin Sermet, Prof. Toros Can, KKTC Devlet Sanatçısı Rüya Taner ile Arsu Akademi bünyesinde İnovatuvar yarı zamanlı müzik eğitimi programında bire bir eğitimlerine başladılar. Bahar yarı yılında piyano, keman ve flüt alanlarında öğrenci kabul edecek olan İnovatuvar giriş sınavları için son başvuru tarihi 10.01.2020 olarak ilan edildi. 
 
Arsu Güzel Sanatlar Akademisi bünyesinde uygulanan İnovatuvar Programı akademik ve artistik düzeyde eğitim olanağıyla birlikte yurt içi ve yurt dışı eğitim ortaklığı ve iş birliğiyle bu hedef doğrultusunda öğrenim gören öğrencilere kariyer edinme imkanı sunuyor. İnovatuvar Yarı Zamanlı Müzik Programı, klasik müfredat ve ekollerin temeli üzerine modern metod ve yöntemlerin dahil edildiği, ancak hepsinden önemlisi belirlenmiş kalıpların dışına çıkarak, öğrencinin müzikal algısı ve ihtiyacına göre şekillenen bir yaklaşımı benimsiyor.  

 
İnovatuvar Programı, klasik müzik alanında ciddi bir eğitim ve kariyer edinmek isteyen genç yetenekler için yarı zamanlı konservatuvar geleneğini çağdaş ve yenilikçi bir anlayışla sürdürebilecekleri bir fırsat niteliğini taşıyor.

 
 
Klasik müzik alanında derinlemesine ilerlemek isteyen genç yetenekler, bu fırsatı değerlendirmek üzere www.arsuguzelsanatlar.com sitesinden İnovatuvar yetenek sınavlarına başvurabilirler.  

 

BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1A Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0216 325 27 13 | F: 0216 326 39 20