ETKİNLİKLER

Bebeklere Beatles

13

Haziran 2020

LA PETITA MALUMALUGA
Eva Vilamitjana dans 
Nil Villà saksofon 
Asier Suberbiola keman 
Eduard Raventós viyolonsel 
Albert Vilà vurmalı çalgılar

Sanat Yönetimi ALBERT VILÀ & EVA VILAMITJANA
Koreografi EVA VILAMITJANA
Düzenlemeler JORDI BELLO
İnteraktif Video ANNA CARRERAS
Sahne Tasarım LA PETITA MALUMALUGA / PAULA BOSCH
Kostüm LA PETITA MALUMALUGA
Işık Tasarım CLAUDI PALOMINO / LA PETITA MALUMALUGA
Işık ve Ses Mühendisi IVAN RUBIO

Beatles şarkılarından bir seçki

Arasız 40’ sürer.

“Bu gösterinin dünyanın dört bir yanında neden fırtınalar kopardığını anlamak zor değil… Genç izleyiciler için gerçek bir tiyatro deneyimi… Mükemmel!” The Stage

“Müzik, hareket ve görsel sanatları birleştiren ciddi, çekici ve enerjik bir gösteri yaratmışlar.” Time Out

En son ne zaman bebeğinizle bir konserde birlikte şarkı söyleyip dans ettiniz? İspanyol topluluk La Petita Malumaluga’nın tüm dünyada sansasyon yaratan projesi “Bebeklere Beatles”, bebekleri, çocukları ve yetişkinleri müziğin, hareketin ve görsel olarak çekici bir ortamın keyfini çıkarmaya davet ediyor.

Çocuklara hitap eden ama çocukça olmayan, çağdaş bir sanat diline sahip “Bebeklere Beatles”, interaktif videolar da içeren görsel ve işitsel bir proje. Bebekler serbestçe dolaşabiliyor; çocuklar dans ediyor, oyun oynuyor; yetişkinler sevilen Beatles şarkılarını söylüyor ve herkes hem birbiriyle hem sanatçılarla etkileşime giriyor. Müzik, derinlikli düzenlemeleri ve virtüöz yorumuyla yetişkinler için otantik bir konser tecrübesi sunarken, küçükler için de uygun ses yüksekliğinde.

Müzisyenler ve dansçılardan oluşan dünyaca ünlü La Petita Malumaluga dinleyici kitlelerinin en şaşırtıcısına, bebekler, küçük çocuklar ve ailelerine yönelik sahne sanatları üzerine uzmanlaşmış bir topluluk. Bugüne kadar Norveç, Danimarka, Finlandiya, İngiltere, Fransa, Hong Kong, Tayvan, Çin ve Makau’ya turneler gerçekleştiren topluluk önemli uluslararası festivallere de konuk oluyor. Topluluğun kurucuları, dansçı ve koreograf Eva Vilamitjana ile müzisyen Albert Vilà uzun bir uluslararası kariyerin yanı sıra pedagoji alanında da büyük tecrübeye sahip.

“Bebeklere Beatles” sadece bebekler için değil, Beatles’ın unutulmaz ezgileri hâlâ hayatlarına eşlik eden yetişkinler için de büyüleyici ve eğlenceli!

13 Haziran Cumartesi 13:30    Zorlu PSM Sky Lounge
13 Haziran Cumartesi 15:00    Zorlu PSM Sky Lounge
13 Haziran Cumartesi 16:30    Zorlu PSM Sky Lounge

YORUMLAR


Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1A Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0216 325 27 13 | F: 0216 326 39 20