Hi-Fi Cihaz

Küçük hoparlör, büyük ses: Audioengine HD3

07.04.2020


Paylaş:

Audioengine'in tüm müzikseverlerin beğenisini kazanmak üzere tasarladığı HD3, kusursuz kablosuz bağlantı özelliğiyle masaüzeri bilgisayar ve benzeri cihazlarla kullanılabiliyor. 

TIDAL, Spotify, Pandora ya da Youtube gibi müzik platformundan stream yapabilmek için neredeyse 1 dakika içinde kablosuz bağlantı ayarına geçebiliyor. 

Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan Audioengine HD3, üç farklı renk seçeneğiyle favori cihazlara ve uygulamalara bağlanarak Hi-Fi kalitesinde bir ses sunuyor. 

Genişleyebilir bir yapıya sahip olan cihaz, daha derin bas sesler elde etmek istendiğinde herhangi bir subwoofer'a da kolayca bağlanabiliyor. Her tür müzikte güzel sonuçlar veren Audioengine HD3, boyundan büyük işler başarıyor.

Yüksek performanslı bir kulaklık çıkışına da sahip olan model, odyofil kalitesindeki kulaklık amplifikatörü sayesinde kulaklık dinlemelerinde de iyi sonuç veriyor. 

Ses performansı önceliğiyle üretilmiş olan hoparlör, minimal retro tasarımıyla oldukça şık bir görünüme sahip... Siyah modeline ek olarak ceviz ağacı ve kiraz ağacı renkleriyle her evin tasarımına uyum sağlayacak şekilde düşünülmüş. 


Yerleşik güç amplifikatörü sayesinde alandan tasarruf ederek harici bir güç amplifikatörüne ihtiyaç duymayan Audioengine HD3 müzikseverleri şaşırtmaya hazır bekliyor.

www.hifilife.com

BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1A Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0216 325 27 13 | F: 0216 326 39 20