Hi-Fi Cihaz

Üst düzey ses kalitesi: Astell&Kern A&Ultima SP1000

07.04.2020


Paylaş:

Astell&Kern'in teknolojinin en son özellikleriyle donatarak piyasaya sunduğu portatif High-End müzik çaları A&ultima SP1000, mükemmel tepkime ve performans sunabilmesi için sekiz çekirdekli işlemciyle donatılmış...

Yüksek keskinlikteki HD5 ekranyla en iyi görüntüleme teknolojisi, paslanmaz çelik/bakır kasa ve yenilikçi çok fonksiyonlu ses kontrol tekerleğiyle öne çıkan cihaz, ses kalitesinden ödün vermeden 32bit/384kHz çözünürlükteki müzikleri dönüşüme gerek kalmadan çalabiliyor. 

Astell&Kern’in A&ultima SP1000’de kullandığı gelişmiş ses dizaynı ve sinyal yönetim teknolojileri daha fazla güç ve daha az gürültü ve minimal bozulma sağlıyor.

Sağ ve sol kanallar için atanmış ayrı DAC çipleriyle daha geniş sahne ve daha iyi stereo ayrımı sunan cihaz, berrak ses reprodüksiyonuyla dinleyicinin sesten en iyi şekilde keyif almasına imkan sağlıyor.

Hızlı açılma süresi, daha hızlı veri transferi, gecikmesiz işlem yerine getirme kabiliyetleri ve yeni hissel kullanımı kolaylaştıran ara yüzü, ekran büyüklüğünü maksimize etmek için çerçevesiz ekran tasarımı, yeni nesil USB Type-C 10Gbps’a kadar dosya aktarımı ve aynı kablodan aynı anda hem dosya aktarımı yapmayı hem de şarj etmeyi destekliyor.12 saate kadar aralıksız müzik dinleme keyfi, yıllara ve darbelere karşı dayanıklı paslanmaz çelikten dış kasasıyla adeta profesyoneller tarafından rötuşlanmış doğal bir kıymetli taş!

www.hifilife.com

 

BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1A Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0216 325 27 13 | F: 0216 326 39 20