Hi-Fi Cihaz

Tertemiz plaklar için: KLAudio plak temizleyici

11.04.2020


Paylaş:

Transparan, kendinden hiçbir şey katmayan iyi bir pikap/kol kombinasyonu kullananlar, plaklarının temizliğine de büyük önem vermek durumunda... 

Analog müzik dinleme konusu, çıtayı yükselttikçe müzikseverleri daha temiz bir bilince geçmeye de davet eder ve KLAudio gibi ultrasonik bir plak yıkama makinesine sahip olmak zaruri ihtiyaçlar arasına hemen dahil oluverir.

Ne kadar uzun süre yıkama ve durulama yapılırsa o kadar gürültüsüz bir arka plan, sakin ve akıcı ses sağlayan KLAudio plak temizleme cihazının yıkama ve kurutma süreleri, birer dakikalık aralıklarla 1 ile 5 dakika arasında ayarlanabiliyor.

Dahili su deposu üzerinde olan ve olmayan iki ayrı model üreten KLAudio, temizleme esnasında su haricinde bir başka kimyasal kullanmıyor. Plakların her iki yüzünü 100kHz sinyalle titreştirilen suyla temizledikten sonra kurutma sistemi otomatik olarak devreye giriyor.
 
Sadece kullanılmış ve kirli plakları değil, ambalajından yeni çıkmış olan plakları da yıkamanın ses üzerinde müthiş etkisi var. Yeni plakları çalmadan kısa süreli de olsa ultrasonik temizlikten geçirmek plak dinleme keyfini doruklara çıkarıyor.

www.lotusconcept.com

BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1A Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0216 325 27 13 | F: 0216 326 39 20