Hi-Fi Cihaz

Tüm müzikler tek bir kaynakta: Lindemann Musicbook

17.04.2020


Paylaş:

Lindemann'ın Hi-Fi dünyasındaki 25 yıllık bilgi ve birikiminin bir ifadesi olan akıllı müzik kitabı, hem CD'leri dinleme, hem de USB ve akıllı telefon üzerinden müzik akışı sağlayan, analog ön amplifikatörleriyle eşleştirilmiş güç amplifikatörleriyle tek kaynaktan üzerinden pek çok imkan sunan çok fonksiyonlu bir cihaz. 

TIDAL ve Qobuz akış kataloglarını kullanabilen ve stüdyo mastering kalitesinde müzik dinlenmesini sağlayan cihaz, aynı zamanda üstün ses kalitesine sahip bir USB dijital-analog dönüştürücü görevini yapıyor. 384 kHz'e kadar PCM ve 256 kHz'e kadar DSD çözünürlüklerini kolayca yöneten Lindemann Musicbook, bünyesinde iyi bir CD çalar da barındırıyor. 

Kulaklık amplifikatörü olarak da kullanılabilen model, entegre analog ön amplifikatör ve bir fono ön amplifikatörün bağlanmasına izin verdiği için LP kayıtlarda da son derece iyi kalitesi sunuyor.

Kompakt, akıllı, tasarım odaklı olan bu tatlı müzik kitabı, geniş bir Hi-Fi sisteminin yerini alabilecek donanımıyla yeni çağa ayak uyduran tüm odyofilleri etkileyecek cinsten.

www.dukkanhifi.com

BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1A Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0532 343 9328 | F: 0216 326 39 20