Hi-Fi Cihaz

Akıllı, sadık ve sağduyulu: NAD M10

17.04.2020


Paylaş:

Akıllı, sadık ve sağduyulu bir müzik sistemi olan NAD M10, karmaşık bileşenlerden hoşlanmayan müzikseverlerin evlerinin merkezine yerleştirmek isteyecekleri çekici bir tasarıma sahip...

Son teknoloji dahilinde her şeyi bir arada barındıran, tek bir cihazla müzik dinlemek isteyen müzikseverler için tasarlanan model; çok odalı BluOS işletim sistemi, kolay kullanım özellikleri, yüksek ses kalitesi, Hypex nCore amplifikatörüyle her tür hoparlörü sürebiliyor. 32bit/384kHz çözünürlüklü DAC'ı ve 8 Ohm'da 100 Watt gücündeki amplifikatörüyle, hem zarif hem de son derece dinamik bir cihaz.

Günümüzün önde gelen akıllı ev sistemleriyle uyumlu, iOS ve Android mobil cihazlar, tabletler için özel BluOS uygulamaları, ayrıca Windows ve Apple OS masaüstü bilgisayarlardan kontrol imkanı sunan NAD 10; Amazon, Spotify, Tidal, TuneIn, Napster, Deezer, Qobuz ve diğer uygulamalarla da uyumlu çalışabiliyor.

Amazon Alexa, Google Assistant, AirPlay 2 ve Siri ile sesli komuta edilebilen cihaz, ailedeki her bireyin kişisel müzik arşivini dilediğince dinlemesini sağlıyor.

www.hifilife.com

BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1A Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0532 343 9328 | F: 0216 326 39 20