HABER

İnternet üzerinden kolay ve güvenli ödeme alma imkanı

04.06.2020


Paylaş:

COVID-19 dönemiyle birlikte daha da büyüyen e-ticarete girişin en kolay yolu olan iyzico Link Yöntemi, sosyal medyadan enstrüman satışı veya müzik derslerinin ödemelerini alma konusunda tüm ihtiyaçları karşılıyor.

 

Bir satıcı olarak e-ticaret dünyasına giriş yapmak artık sanılandan çok daha kolay. iyzico Link Yöntemi, şirket sahibi olmadan elindeki enstrümanını sosyal medya üzerinden tüm dünyaya satmak isteyen veya müzik derslerinin ödemelerini almak isteyen herkese çözüm sunuyor. 

 

iyzico Link Yöntemi, satıcıların İşim İçin mobil uygulaması üzerinden fiyat ve ürün görselini yükleyerek oluşturacakları linki SMS, e-posta, WhatsApp ya da Instagram, Facebook ve Twitter gibi diğer sosyal medya kanallarını kullanarak paylaşmalarını ve ödeme almalarını sağlıyor. 

 

iyzico altyapısıyla gerçekleştirilen tüm bu işlemlerde alıcı ve satıcı, tamamen kendi onaylarıyla üçüncü şahıslarla bilgilerini paylaşmadan işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Tüm kredi kartları ve banka kartlarıyla ödeme imkânı sunan iyzico Link Yöntemi sayesinde hem yurt içinden hem yurt dışından ödeme alınabiliyor ve taksitli satışlar da yapılabiliyor.

 

BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1A Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0216 325 27 13 | F: 0216 326 39 20