Hi-Fi Cihaz

Üç boyutlu görünen eşyanın ötesinde: Torus Power

20.06.2020


Paylaş:

Hi-Fi ve High-End müzik sistemi üreticileri ve ses kayıt dünyasıyla ilgilenen uzmanlar, ses ve müzik konusunda yetkinlik kazanıp derinleşmeye başladıklarında, anlama eyleminin aslında kalıpları anlamak olduğunu idrak ederler.

Kuantumda uzay-zaman yapısının geometrisini, dolayısıyla doğadaki yapıları ve zamanın doğasını da anlayarak edindikleri bu yüksek bilinç sayesinde, geometrideki birlik ve bütünlükle ses dünyasına hizmet ederler. Bu idrake yaklaşan odyofillerin de markaların hangi bilinçle üretim yaptıklarını takip etmeleri çok ayrı bir keyif haline gelir. 

Sistem bileşenlerine ulaşan gücü düzenleyen, dengeleyen ve gerilimi engelleyen cihazlarıyla dünya üzerinde konusundaki en iyilerden biri olarak gösterilen Torus Power, cihazlarında tescilli Toroidal transformatörler kullanılıyor.

Ses ve görüntü cihazlarının performansını artıran, gürültüyü yok eden, voltaj değişimlerinden koruyan Torus Power cihazları, 30 yıldır el yapımı olarak Kanada'da üretiliyor.

Markanın ses konusundaki felsefesini derinden anlamak isteyenler Torus enerjisini araştırırken, kuantum dünyasının kapılarını da aralayarak, eşyanın aslında görünen üç boyutun ötesinde olduğuna geçiş yapabilirler.


www.extreme-audio.com


 

BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1A Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0532 343 9328 | F: 0216 326 39 20