HABER

Kaş Caz Festivali sanatçı programını açıkladı

08.07.2020


Paylaş:

Denizden esen rüzgârın notalara dönüştüğü Kaş Caz Festivali, bu yıl 28-29-30 Ağustos’ta Setur Marina ev sahipliğinde müzikseverlerle buluşacak. 

Akdeniz'e çok yakışan caz müziği, ılık esintiler ve yıldızlar altında misafirlerine unutulmaz bir gece yaşatırken, müzisyenler solo ve grup performansları ile bu yıl da büyüleyecek.

Kaş'ın muhteşem doğası eşliğinde Setur Marina'da gerçekleşecek olan Kaş Caz Festivali’nin üç güne yayılacak dopdolu programı açıklandı. 

Caz müziğin büyüleyici kadın vokallerinden Birsen Tezer, geçtiğimiz yıl enerjisi ve muhteşem sahne performansıyla bizleri kendisine hayran bırakan Korhan Futacı, duru sesi ile müziğin derinliklerine indiğimiz Jülide Özçelik, müzik çevrelerinin dahi çocuk olarak adlandırdığı piyanist Aydın Esen ve Randy K. Esen, Can Kozlu, reggae türünün ülkemizdeki önde gelen temsilcilerinden Sattas, İstanbul sahnesinin yerinde duramayan elementi Kolektif İstanbul ve ayrıca Uç Uç, Social Inclusion Band, Esen-Dündar-Banar Trio bu yıl festival boyunca caz severlere unutulmaz anlar yaşatacak.

Festival programı:
1.Gün - 28 Ağustos Cuma
Mesut Yücel (Happy Hour) 
Kolektif Istanbul 
Uç Uç 
Sattas 
Jam Session 

2.Gün - 29 Ağustos Cumartesi 
Ahmet Nebi (Happy Hour) 
Social Inclusion Band 
Julide Özçelik 
Korhan Futacı
O2 Pub After Party 

3.Gün - 30 Ağustos Pazar
Happy Hour
Esen-Dündar-Banar Trio 
Birsen Tezer
Aydın Esen & Randy K. Esen 
Jam Session

BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1A Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0216 325 27 13 | F: 0216 326 39 20