Hi-Fi Cihaz

Tertemiz elektrik: Stromtank

08.08.2020


Paylaş:

Bir odyofil için kurmuş olduğu sistem hangi segmentte olursa olsun, müzik dinlediği sistemden en doğru sesi alabilmesi büyük önem teşkil eder. Odyofilin konuya olan hassasiyeti dönem dönem azalır, dönem dönem artar ve arzu ettiği noktaya varana dek sürekli araştırır. Araştırma yaparken temiz ve bozulmamış elektriğin aslında en önemli konulardan biri olduğu bilgisine erken bir dönemde sahip olur ve elektriğin doğasını keşfederse, diğer parametreleri idrak edişi de elektrik bilgisi ölçüsünde anlam kazanmaya başlar. 

Bir sistemde sahne sessizliği ve derinliği gecenin sessiz saatlerinde çok daha net ortaya çıkar. Gecenin dinginliği düşünülerek tasarlanan 115 kilogram ağırlığındaki Stromtank S500 HP, içerisinde yer alan Lithium-iron-phosphate LifePro-4 pilleri tam şarj edildikten sonra beş ila sekiz saat süresince son derece temiz, filtre edilmiş elektrik üreterek sistemi besleyebiliyor. 

Aldığı elektriğin frekansındaki olumsuz etkilerin tamamını pilleriyle absorbe eden cihaz, DC akım kalitesindeki elektriği sistem için kusursuz hale getiriyor. İster tam şarjlı, ister sistem çalışırken de kendini şarj ederek kullanıma imkan sunan Stromtank S500 HP, sadece müzik sistemlerinin değil ev sinema sistemlerinin de performansını artırmak için kullanılabiliyor.www.extreme-audio.com

BENZER HABERLER

    YORUMLAR


    Akçaağaç Sok. Görhan Apt. No: 1/1A Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL | T: 0532 343 9328 | F: 0216 326 39 20